SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

_berry_ : bo woli kombinować z ciałem pod okiem szefowych :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39039

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8054
Martucca zmiany miskowe to ja mogę już powoli wprowadzać bo inne rozłożenie BTW albo wyrzucenie czegoś z miski nie wymaga niewiadomo jakich nakładów czasowych :P także jeśli masz jakieś pomysły to chętnie wdroże coś co pomoże na fat :D i dziękuję za wyrozumiałość w tej trudnej dla mnie sytuacji :(


DZIEŃ 28

MISKA
1600kcal BTW 130/r/75



Zmieniony przez - _berry_ w dniu 2012-01-15 21:13:31

Zmieniony przez - _berry_ w dniu 2012-01-15 21:20:34

http://www.sfd.pl/_berry__:_bo_woli_kombinować_z_ciałem_pod_okiem_szefowych_:_-t811041.html  foty str. 18 i 30

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
— H. Jackson Brown, Jr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przypomnij mi no, gdzie tyjesz najbardziej (uda czy brzuch) ;->
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8054
Zawsze najbardziej tylam na doopie i udach.. brzuch mialam zawsze plaski ale przez ostatni rok gdy mocno metabolizm mialam zwolniony pojawila sie falda na brzuchu ktora sie nie chce ruszyc w dol :/ ale sie nie powieksza.. jak cos to obwody w udach i doopie sie zwiekszaja

http://www.sfd.pl/_berry__:_bo_woli_kombinować_z_ciałem_pod_okiem_szefowych_:_-t811041.html  foty str. 18 i 30

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
— H. Jackson Brown, Jr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Okay, no to na 4 (i tylko 4 ) tygodnie Cię przyciśniemy A więc: 110g białka, 50g tłuszczu. W DT węgle 100g, w DNT i w ewentualnie dni z aero 50g węgli
Po 4 tygodniach obowiązkowa regeneracja; 4 tygodnie.
Dawaj mi szczegółowe raporty z samopoczucia, bo to jest bardzo restrykcyjna dieta i trzeba być bardzo czujnym i rękę na pulsie trzymać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8054
Martucca to od jutra mogę zacząć tą "głodówkę" pomimo tego, ze raczej w tym tygodniu czasowo nie dam rady dotknąć nawet hantla? :( bo nie wiem czy już na jutro układać tą super "bogatą" miskę :P

http://www.sfd.pl/_berry__:_bo_woli_kombinować_z_ciałem_pod_okiem_szefowych_:_-t811041.html  foty str. 18 i 30

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
— H. Jackson Brown, Jr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12974 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607824
berry widze porzadne ciecia, wiec zycze wytrwalosci na nowej misce :)

Co do brzucha to mam podobnie - nigdy gruby nie byl, nawet mialam kiedys calkiem fajny plaski brzuch (w wyniku moich glupich diet i cwiczen), ale rok temu w zimie odpuscilam z dieta i cwiczeniami, brzuch urosl i od tamtej pory bez zmian :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8054
Viki jutro to będzie hardcore.. dawno nie miałam takiej niskokalorycznej miski :) sama jestem ciekawa czy bardzo będę głodna..


DZIEŃ 29

MISKA
1600kcal BTW 130/r/75


ok to od jutra CIĘCIA!
Miska na kolejne 4 tygodnie:
DNT 1090kcal BTW 110/50/50
DT 1290kcal BTW 110/50/100
chyba, że wcześniej okaże się, że 4 tygodnie na takiej misce nydyrydy to pewnie Martucca zarządzi zmiany ;) ciekawe czy ruszy fat :D



Zmieniony przez - _berry_ w dniu 2012-01-16 20:38:43

http://www.sfd.pl/_berry__:_bo_woli_kombinować_z_ciałem_pod_okiem_szefowych_:_-t811041.html  foty str. 18 i 30

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
— H. Jackson Brown, Jr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie zdążyłam
Zaczynaj kiedy Ci pasuje

A spróbuj no nie schudnać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12974 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607824
berry jak tam wrazenia na nowej misce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8054

DZIEŃ 30 (dzień 1)
(w nawiasie podane dni na ostrym cięciu:P)

MISKA
1090kcal BTW 110/50/50


sprawozdanie z samopoczucia:
ogólnie czuje się ok.. zazwyczaj śniadanie pozwalało mi nie czuć się głodną aż do 10.. dziś ok 9 burczało mi w brzuchu ale nie było mi ani słabo ani źle.. czułam się dobrze i wytrzymałam do 10 z posiłkiem.. jadłam tak jak zwykle tylko mniejsze porcje..
najgorsze, że po dotarciu do domu czuje się strasznie senna.. nie mogę nawet skupić się na pisaniu projektu bo oczy się zamykają.. ale może to niekoniecznie spowodowane niską kalorycznością a bardziej ogólnym przemęczeniem.. także Martucca póki co jest ok.. tylko jak tu ćwiczyć na takiej kaloryczności :P wydaje mi się to niemożliwe :P i w ogóle nie wiem jak niektóre laski mogą jeść 900kcal :O

Viki zapytałaś akurat jak byłam w trakcie pisania postu hehe chyba już telepatycznie wiesz kiedy można mnie tu znaleźć jak te cięcia nie pomogą to już mi nic nie pomoże.. jak mam teraz tak mało czasu to może przyzwyczaje się do nowej kaloryczności i w przyszłym tyg nawet ćwiczyć na tym czymś mi sie uda :)

Zmieniony przez - _berry_ w dniu 2012-01-17 19:27:29

http://www.sfd.pl/_berry__:_bo_woli_kombinować_z_ciałem_pod_okiem_szefowych_:_-t811041.html  foty str. 18 i 30

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
— H. Jackson Brown, Jr.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki trening wybrać?

Następny temat

Redukcja Mulantki

WHEY premium