SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

_berry_ : bo woli kombinować z ciałem pod okiem szefowych :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39046

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8054
CDN TYDZIEŃ REGENERACYJNY
19-20.02.2012

od jutra zaczyna się podwyższenie ww do 150 i treningi przewidziane na środy, piątki i niedziele.. mam nadzieję, że wszystko pójdzie z planem..

dziś wybrałam się by w końcu wybrać jakieś jeansy na swoją wielką doopę ale niestety nie wyszło.. w każdych czuję się jak serdel.. mam ochotę ubrać się w worek od kartofli :( w ogóle czuję się wielka gruba i brzydka ;/

przez to jak się czuję zrobiłam mini GPP (3 obwody 30 pajacyków, 30 skip a, 10 ATG przerwa na oko 30 s) przedwczoraj wieczorem i wczoraj rano, mam zakwasy i czuję desperację we wszystkim co robię :(

MISKA
zał. BTW 110/50/130






Zmieniony przez - _berry_ w dniu 2012-02-20 19:16:17

http://www.sfd.pl/_berry__:_bo_woli_kombinować_z_ciałem_pod_okiem_szefowych_:_-t811041.html  foty str. 18 i 30

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
— H. Jackson Brown, Jr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12974 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607824
berry

Jeansow nie lubie i nie nosze, bo ze wzgledu na uda zawsze bylo mi ciasno ;) Lepsze spodnice, bo jest wiecej luzu

Nie martw sie, troche pocwiczysz i bedzie dobrze :)
Pamietaj, ze najwazniejsze jest nastawienie, sprobuj myslec pozywtywnie

Widze, ze masz treningi w te same dni co ja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8054
zgapiłam od Ciebie bo stwierdziłam, że w te dni je bardziej ogarne niż w tygodniu jak mam pracę.. spódnicę też dziś mierzyłam i jeszcze gorzej było niż w spodniach.. a może mi podeślij na @ jaki typ spódnic nosisz.. może mi będzie łatwiej coś dobrać dla siebie.. nie dość, że uda jak serdle to jeszcze ten sterczący ciążowy brzuch.. bleeeeee

http://www.sfd.pl/_berry__:_bo_woli_kombinować_z_ciałem_pod_okiem_szefowych_:_-t811041.html  foty str. 18 i 30

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
— H. Jackson Brown, Jr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 370 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2427
Spódnica kończąca się w połowie kolana, w najcieńszym miejscu nogi (prócz kostek ), jak już łydka się zwęzi i udo się zwęzi. I pewnie z wysokim stanem, żeby tę Twoją wyimaginowaną fałdę przyklepać

Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier**lać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co to za pyerdolenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8054
ok ok.. racja.. bez pyerdolenia.. nic tylko brać się do zapyerdalania i tyle.. jutro środa jutro trening :)

teraz odliczać mam 4 tyg na misce z węglami 150 :) a więc:

dzień 1

MISKA
BTW 110/50/150




Zmieniony przez - _berry_ w dniu 2012-02-21 21:39:33

http://www.sfd.pl/_berry__:_bo_woli_kombinować_z_ciałem_pod_okiem_szefowych_:_-t811041.html  foty str. 18 i 30

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
— H. Jackson Brown, Jr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8054
dzień 2

MISKA
BTW 110/50/150

banana nie jadłam strasznie długo.. jakoś mi nigdy się nie mieściło w misce tyle węgli bo zawsze miałam ich jakoś mało :D a teraz 150 :D zacznie się szaleństwo :D węglowodanowe :D

TRENING

trochę leszczarsko gdzie niegdzie ale po przerwie nie chciałam się porywać na zbyt duże ciężary żeby nie zaszkodzić samej sobie :) powoli dojdę do swoich maxów :D co jak co..ale dobrze mi ten trening zrobił.. niby załapałam jakiegoś lenia ale jak tylko chwyciłam hantle to uśmiech pojawił się na twarzy :D pewnie zniknie jak zaczne robić wypady :P

Zmieniony przez - _berry_ w dniu 2012-02-22 17:45:34

http://www.sfd.pl/_berry__:_bo_woli_kombinować_z_ciałem_pod_okiem_szefowych_:_-t811041.html  foty str. 18 i 30

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
— H. Jackson Brown, Jr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No już lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12974 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607824
Ja mam teraz tez tyle wegli co Ty, a banan dalej sie nie miesci Narobilas mi smaka i bede musiala cos pokombinowac ;)

Fajnie,ze treningi sprawiaja Ci radosc :)
U mnie po przerwie tez kiepsko z ciezarami.
Co do wypadow... po wczorajszym moge potwierdzic, ze ich nie lubie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8054
Viki ja tak dawno bananów nie jadłam, że musiałam go gdzieś upchnąć :D i jutro po treningu też będzie :D a co! mogę to jem! :D a ja jutro będę wypady robić więc pewnie też poczuję, że ich nie lubię.. szkoda, że nie można zamiast nich robić czegoś innego.. albo pewnie można ale będzie tak samo z dupy :D ale nie ma pyerdolenia..zapyerdalać trzeba :D

dzień 3

MISKA
BTW 110/50/150



Zmieniony przez - _berry_ w dniu 2012-02-23 20:33:30

http://www.sfd.pl/_berry__:_bo_woli_kombinować_z_ciałem_pod_okiem_szefowych_:_-t811041.html  foty str. 18 i 30

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
— H. Jackson Brown, Jr.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki trening wybrać?

Następny temat

Redukcja Mulantki

WHEY premium