SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

_berry_ : bo woli kombinować z ciałem pod okiem szefowych :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39033

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3856
_berry_
dziś znowu GPP.. powtórka z wczoraj.. tym razem sie przyłożyłam i jedyny komentarz jaki mi przychodzi do głowy to
dla potomności:
3 obwody:
1. pajacyki
2. skip A
3. burpee (w ciągu 30 sekund tylko 6)
4. mountain climbers
każde ćwiczenie po 30 sek, 60 sek przerwy


_berry_ do GPP wzięłam identyczne ćwiczenia co Ty
Dziś robiłam drugi raz, dałam radę 4 obwody a burpee też 6, przy lustrze żeby ta pompka była poprawna, chociaż zakwas w klacie taki, że
Po obwodach i 2-3 min przerwy dowaliłam się 10 min. na rowerku, którego nienawidzę

_berry_
(suple i warzywka te co zwykle tylko dziś jeszcze doszło pół główki kapusty :P )

Taaaka micha i doszło PÓŁ GŁÓWKI KAPUSTY kiedy ja dam radę to wcisnąć w siebie

Nie wiem czemu wszystko mi zrobiło kursywą???

Zmieniony przez - Trzynastka.a w dniu 2011-11-07 22:08:52

Zmieniony przez - obliques w dniu 2011-11-08 09:07:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8054
bo ja to GPP od Ciebie ściągnęłam :P bo obli mówi "rób GPP" no to ja szukać zaczęłam szybko i mi się trafiłaś :) ale fajnie bo będziemy robić to samo GPP :D ale jak obie robimy tyle samo burpees to znaczy, że to jakaś norma dla początkujących to chyba nie tak źle :)

dasz dasz i jeszcze głodna będziesz :) ja szam cały na dziś zjadłam a jeszcze bym coś docisnęła.. chociaż w sumie głodu nie czuje..ale lubie jeść :)

a mnie nogi bolą.. zobaczymy czy zakwasów nie będzie :)

http://www.sfd.pl/_berry__:_bo_woli_kombinować_z_ciałem_pod_okiem_szefowych_:_-t811041.html  foty str. 18 i 30

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
— H. Jackson Brown, Jr.

...
Napisał(a)
Usunięty przez obliques za pkt 1 regulaminu
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8054
TRENING

od dziś przy wypisce z treningu zamiast rozdzielać ciężar przy ćwiczeniach, gdzie trzymam ciężar osobno w każdej ręce zaczynam podawać go łącznie

rozgrzewka
1.wyciskanie sztangielek płasko (klatka)
12x12kg/12x13kg/10x14kg
2.francuskie uginanie rak siedząc (triceps)
12x12kg/12x13kg/12x14kg
3.wyciskanie sztangielek siedząc (barki)
8x12kg/12x12kg/12x13kg
tu dziś bardzo walczyłam o każde powtórzenie, słabiutkie te mięśnie jakieś mam, ciężko mi było z tym progresem ale walczyłam
4.wiosłowanie prostymi ramionami leząc na brzuchu (górna i dolna cześć pleców, barki)
12x4kg/12x5kg/8x6kg
jak tylko biore po 3 kg na reke to zaczyna mi cos przeskakiwać w ręce ;/
5.wznosy z opadu (dolna czesc pleców)
12x9kg/12x10kg/10x11kg
6.przysiad z piłką za plecami (czworoglowy uda)
12x12kg/12x13kg/12x14kg
7.wznosy bioder leżąc na piłce (dwugłowy uda, mięśnie pośladków)
12/12/12
8.wznosy łydek siedząc na piłce (łydki)
12x12kg/12x13kg/12x14kg
9.odwrotne brzuszki z piłką (mięśnie brzucha, dolna cześć)
12/12/12
10.brzuszki skośne na piłce (mięśnie brzucha, skos)
12/12/12
11.brzuszki na piłce (mięśnie brzucha)
12/12/12
aero na orbim 8 minut w tym 5x30/30 interwały dziś tak się starałam, że ledwo weszłam na ten orbi, dlatego tylko 8 minut
stretching

jutro prawdopodobnie przyjdzie białko.. chciałam je upchnąć wieczorem, żeby je w ogóle spróbować ale tak się już nauczyłam robić mniej więcej zestaw BTW 130/x/100, że nawet nie widzi mi się za bardzo na siłe wpychanie białka w prochu :) może upcham w czwartek lub w piątek bo zaplanuję jajecznicę na boczku i karczek :P postanowienie mam takie, że proch będzie tylko wtedy kiedy naprawdę braknie mi białka :) a jutro na próbę jednego grama najwyżej rozpuszcze w wodzie na próbe hehe :)


MISKA



warzywek tyle co zawsze, suplementów tak samo..
i w końcu zjadłam jabco po treningu.. ale jakoś wcale mi się go nie chciało.. zjadłam bo było zaplanowane.. nie chcę mówić tego za wcześnie ale 2 dni bez cukru i już czułam mniejszy popęd na słodkie :) w sumie wcale :) czyli dojem jabca i będę wieść bezcukrowe życie :)

no i wkradł mi się błąd przy wypisce z miski.. mniej makreli będzie na kolacje, bo było masło na kromce w pracy.. nawet lepiej bo BTW wyjdzie bardziej na poziomie 130/x/100 :) bo nie będzie nadpodaży białka :)
Zmieniony przez - _berry_ w dniu 2011-11-08 19:30:55

Zmieniony przez - _berry_ w dniu 2011-11-08 19:39:13

http://www.sfd.pl/_berry__:_bo_woli_kombinować_z_ciałem_pod_okiem_szefowych_:_-t811041.html  foty str. 18 i 30

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
— H. Jackson Brown, Jr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
w izolowanych cwiczeniach na barki typu wznosy nie licz na duzy ciezar, lepiej skupic si ena technice niz walczyc o nastepne kilogramy ktore sila rzeczy sa za duze i beda jeszcze długo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8054
przejęłam się tym, że nie dodaje ciężaru w obwodach, bo wszędzie tu czytam, że się powinno.. no i zaszalałam dziś i czuję, że jutro będą tego konsekwencje to już nie wiem gdzie dodawać a gdzie lepiej nie dodawać.. bo dziś to mi się już majgały ręce na lewo i prawo.. za dużo dałam oj za dużo

Zmieniony przez - _berry_ w dniu 2011-11-08 19:43:55

http://www.sfd.pl/_berry__:_bo_woli_kombinować_z_ciałem_pod_okiem_szefowych_:_-t811041.html  foty str. 18 i 30

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
— H. Jackson Brown, Jr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 816 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25473
zamówiłam to samo białko ciasteczkowe, co Ty (Trec whey 100, smak cookies and cream), nie oparłam sie pokusie i wrabałam porcję na mleku powiem Ci że to chyba najsmaczniejsze białko jakie piłam, nie czuć gorzkiego posmaku słodzika, no i nie jest przesadnie słodkie A GPP z kolei ja ściągnę od Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1205 Wiek 12 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12066
ciasteczka mówicie? wezmę następnym razem , Ovejka czekoladę z sezamem zachwalała porównując do smaku wafli ...jak to dobrze, że w różnych smakach występuje to nie trzeba popadać w rutynę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8054
moje ciasteczka będą matrixa.. ale pewnie smak podobny :) martaoo4 spoko zgapiaj GPP i podaj dalej

ja dopiero zaczynam białkową przygodę i jak już wspomniałam nawet nie wiem jak to wcisnąć w miskę.. tak ją już opracowałam, że na prochy miejsca nie ma wiem wiem mniej mięcha więcej masła i wtedy i proch się zmieści.. ale takie jakieś to naciągane

http://www.sfd.pl/_berry__:_bo_woli_kombinować_z_ciałem_pod_okiem_szefowych_:_-t811041.html  foty str. 18 i 30

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
— H. Jackson Brown, Jr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 816 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25473
Proch powinien być dodatkiem, masz 100 % racji Póki wyrabiasz białko mięsem, nie ma potrzeby wrzucac odzywki. Ja robię takie racuchy owsiane (płatki 50g, jajko, łyżka odżywki dla smaku) albo omlet (3 jajka, do jajek łyzka proszku) i potem to smaruję kremem z łyżki mascarpone wymieszanej z łyżeczką odżywki. To mój jedyny posiłek na słodko, zaspokaja moje potrzeby Sorki za spam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki trening wybrać?

Następny temat

Redukcja Mulantki

WHEY premium