SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

_berry_ : bo woli kombinować z ciałem pod okiem szefowych :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39045

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12974 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607824
berry mimo, ze jestes przed @ to i tak sa spadki, gratuluje :)
No i ten czit, fajna sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
Czit fajna, tylko ta głodówa przez 6 dni...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8054

DZIEŃ 43 (dzień 14)

TRENING

przy wypadach coś mi strzeliło w lewej pachwinie.. ale zbagatelizowałam to.. jednak przy plie tak zaczęło boleć, że nie dałam rady zrobić więcej plie niż zrobiłam.. mam nadzieję, że sobie to przejdzie do jutra.. póki co boli jak chodzę..

MISKA
1290 kcal BTW 110/50/100

jeszcze nie jadłam ostatniego posiłku bo będzie dodatkiem do czita :D dziś się berry nawpyerdala jak nie powiem co :D


Zmieniony przez - _berry_ w dniu 2012-01-30 18:55:33

http://www.sfd.pl/_berry__:_bo_woli_kombinować_z_ciałem_pod_okiem_szefowych_:_-t811041.html  foty str. 18 i 30

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
— H. Jackson Brown, Jr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale musisz potem zeznać, co wpyerdalałaś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8054
co do grama czy wystarczy, że powiem, że będą to kanapki z chleba na zakwasie z szynką własnej roboty i żółtym serem a potem sernik sfd z rodzynkami polany kakaowym matrixem.. a potem półtłusty twaróg z jabłkiem i cynamonem i szczyptą rodzynek i orzechów włoskich z kapką jogurtu naturalnego? bo najbardziej mi się podobało to, że nie muszę nic liczyć :P

http://www.sfd.pl/_berry__:_bo_woli_kombinować_z_ciałem_pod_okiem_szefowych_:_-t811041.html  foty str. 18 i 30

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
— H. Jackson Brown, Jr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12974 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607824
berry smaka robisz
Nawet nie pamietam kiedy jadlam rodzynki. Do tego orzechy, jablko, cynamon, twarog... mniam
Pozostaje mi tylko czekac do sniadania na placki owsiane z jablkiem i cynamonem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zaraz się zlecą odchudzaczki i berry zlinczują A przed nią jeszcze 2 piękne tygdnie glodowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Ja swojego czita przez tydzień planowałam. A potem połowy nie dałam rady zjeść

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28814
No nie...jakie zdrowe czity...piknie! Trzymaj się na tym głodzie i w dodatku przy tej kosmo temperaturze outside.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8054
ja nic nie chciałam mówić.. Martucca kazała a ja się Martuccy słucham <lizus>

nie wiem czy wolę tak głodować i mieć na koniec czita.. czy najadać się codziennie.. na tą chwilę nic mnie nie interesuje.. po takim obżarstwie marzę o śnie :D zastanawiam się jak mój żołądek zniesie tego czita :D nieźle mu dowaliłam :D

Ruda_29 ja swojego nie miałam czasu planować.. ale za tydzień zgodnie z nakazem Martuccy ma być kolejny i tego czita już będę planować tydzień .. ale faktycznie człowiek w końcu czuje, że więcej nie może :D

Kendra już weszło w krew to zdrowe żarło.. nawet się nie chce syfów :D a sernik nawet mamie smakował :D a na myśl, że bez cukru najpierw ją przerażała :D a jak jadła to stwierdziła, że lepszy niż tradycyjny bo taki "mokry" :D

Viki też na śniadanie jem placki owsiane z tartym jabcem i cynamonem :D to jemy to samo.. i nawet w tym samym kraju póki co :D to smacznego :D

a od jutra znowu 1090 kcal :D dam radę dam radę dam radę :D już półmetek :D

http://www.sfd.pl/_berry__:_bo_woli_kombinować_z_ciałem_pod_okiem_szefowych_:_-t811041.html  foty str. 18 i 30

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
— H. Jackson Brown, Jr.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki trening wybrać?

Następny temat

Redukcja Mulantki

WHEY premium