SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Podobno najbardziej drętwy w historii ;))))))))

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68174

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Moja była brzydka jak była mała :D I gruba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jak moje dziecko urodzi sie chore ? palnelabym sobie w leb zeby nie patrzec na to jak sie meczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
Ja np. nie chcę mieć dzieci. Może jeszcze "stara" nie jestem, ale na razie nic się nie zmieniło w tej materii. Ale nie analizuję dlaczego inni chcą, nie chcą, a może ja już powinnam, bo mam prawie 30 lat. Nie pytam koleżanek, dlaczego się na dziecko zdecydowały.

Nie czuję takiej potrzeby i tyle, nie ma się co nad tym zastanawiać każdego dnia. Inna sprawa, że dziecko to człowiek, którego trzeba wychować, przekazać mu wartości, postarać się, żeby wyrósł na dobrego człowieka. To wielka odpowiedzialność i chyba jedna z trudniejszych rzeczy w życiu. Nie ma co marzyć, że dla dziecka nic nie będzie w życiu trzeba poświęcić. Dlatego uważam, że na dziecko trzeba być gotowym (nie w kwestii planowania, że już teraz, tylko w kwestii mentalnej, bo są ludzie, którzy dzieci nie planowali, ale na dzieci są gotowi). Ja najwyraźniej na dziecko z moim narzeczonym gotowi nie jesteśmy, ale nie zamierzam z tego powodu jakiś rozpraw psychologicznych tworzyć. Nie każdy musi, a nawet powinien mieć dzieci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
preria
niech nie mowia nic,a nie klamia
jasne przychodzisz ze swoim dzieckiem wszyscy sie wpatruja i nic nie mowia :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
zawsze możesz po urodzeniu się zrzec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
też się bałam , ze mi się chore urodzi.... normalne myśli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Markoto, można powiedzieć, że ma ładne śpioszki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
i oczywiście że takie podobne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
Preria, a jakby jutro miał być koniec świata?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
markoto
preria
niech nie mowia nic,a nie klamia
jasne przychodzisz ze swoim dzieckiem wszyscy sie wpatruja i nic nie mowia :D



ja nic nie mowie:D albo mowie ze ma ladny szlafroczek czy jak to sie tam nazywa
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna - proszę o pomoc :(

Następny temat

BCAA, białko

WHEY premium