SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Podobno najbardziej drętwy w historii ;))))))))

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68186

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Klozecik,dublujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
No właśnie nie wiem, co się dzieję. Sorry, ale może internet w pracy znowu się zwiesza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
preria
Iskra14
Z tymi zaocznymi to nie zawsze, bo i na zaocznych poziom jest już zupełnie bliski dnu. Tam to już miałam takie przeboje, że mi agentka na rysunku zamiast łożyska mostu pokazała chudziaka pod przyczółkiem (kawał dla budowlańców) :D




czepiasz sie:D wiem ze jest zenua ale czasem jednak pracodwaca nie patrzy czy ktos skonczyl dzienne czy nie, szczegolnie ze w pracy czesto nie wykorzystuje sie wiedzy ze studiow- nie mowie o budowlance czy innych powaznych studiach


oczywiście, że nie patrzą na to w ogóle i wiedza ze studiów mi się nie przydała prawie nigdy, ale jak ktoś jest kretynem i nie używa mózgu to powinien się zająć czymś co od niego używania mózgu nie będzie wymagało. Skoro takich rzeczy nie potrafi przyswoić na studiach to nie wierzę w to, że czegoś się w pracy nauczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Dlatego, moim zdaniem, na kierunki typu budownictwo itd. powinny być egzaminy wstępne. A nie, że przychodzą kretyni.

Zmieniony przez - lubiekaszke w dniu 2015-03-26 13:18:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kiedys byli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
ja też jestem za egzaminami na studia - wszystkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
Czesc dretwy spamie, jak macie czas wspomoc w edukacji nasz mlodziez polska to wypelnijcie ankiete prosze silvu ple please :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
lubiekaszke
Iskra14
kaszka jak znasz wartość swojej wiedzy to skończ te studia zaocznie i tyle, olej system. Zrób inżyniera i tyle Ci teraz wystarczy :)

Tyle, że na prywatnej muszę


Nie wiem jak w innych branżach, ale jak się w budowlance jeszcze nie spotkałam z tym, żeby ktoś patrzył na szkołę jakoś wybitnie. Doświadczenie to jest jedyne na co patrzą, a i znajomości :) w innym wypadku to trzeba mieć szczęście i tyle :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Iskra14
preria
Iskra14
Z tymi zaocznymi to nie zawsze, bo i na zaocznych poziom jest już zupełnie bliski dnu. Tam to już miałam takie przeboje, że mi agentka na rysunku zamiast łożyska mostu pokazała chudziaka pod przyczółkiem (kawał dla budowlańców) :D




czepiasz sie:D wiem ze jest zenua ale czasem jednak pracodwaca nie patrzy czy ktos skonczyl dzienne czy nie, szczegolnie ze w pracy czesto nie wykorzystuje sie wiedzy ze studiow- nie mowie o budowlance czy innych powaznych studiach


oczywiście, że nie patrzą na to w ogóle i wiedza ze studiów mi się nie przydała prawie nigdy, ale jak ktoś jest kretynem i nie używa mózgu to powinien się zająć czymś co od niego używania mózgu nie będzie wymagało. Skoro takich rzeczy nie potrafi przyswoić na studiach to nie wierzę w to, że czegoś się w pracy nauczy.

JA WAM POWIEM TAK... łud szczęścia ma znaczenie! u mnie po studiach laski, co lewdo zdanie po niemiecku skletywały, dostały pracę nauczycieli i teraz srająwyżej, niż doopkę mają,a podstawowych czasowników odmienić nie potrafiły.... i teraz siedzą w podstawówkach i gimnazjum i uczą te biedne dzieci, oczywiście za dobrą kasę nauczycielską i wszelkie dodatki...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna - proszę o pomoc :(

Następny temat

BCAA, białko

WHEY premium