SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Podobno najbardziej drętwy w historii ;))))))))

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68229

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
Close na budowach czasami jest odwrotnie. Inżynier ma 15zł na godz., kierownik 25zł, a zbrojarz 35zł :D autentyczny i to wcale nieodosobniony przypadek, bo zaczyna nam brakować specjalistów w zakresie robót fizycznych, a za inżyniera jest stu chętnych na jego miejsce, co wezmą 10zł :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
Ja patrzę na to od strony pracodawcy Chętnie bym dała wszystkim po 5 tysięcy, premie, dodatki, urlopy bezpłatne itp. Tylko, że państwo mnie tak czesze, że nie mogę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
PUSHhard
closetmonster
PUSHhard
Hetavel
no jakby... tego..... kapitalizm mamy już kiedyś był plan żeby wszyscy po równo mieli

no mamy.. ale system o tym zapomniał


Nie chodzi mi o to, żeby wszyscy mieli tyle samo. Tylko po prostu wydaje mi się nie fair, że pracownik fizyczny dostaję grosze, a jego szefowie robią kupę kasy na jego pracy.

nie no, żaden kapitalista nie będzie chciał upodlić swojej działalności bo z tego żyje, to raz, dwa, że podatki go zżerają za takiego pracownika i tu jest główny problem!


Zdaję sobie z tego sprawę. Po prostu polska wypadła słabo pod względem różnic w zarobkach. Wiem, że model krajów skandynawskich nie jest idealny, ale tam nie ma aż tak ogromnych różnic między stanowiskami pracowników fizycznych a np. menadżerów w biurach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
dokładnie... podatki, opłaty.. to jest chore!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
my tez mielismy juz rejetrowac firme ale wyszlo ze nie zarobilibysmy na oplaty.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
U nas już u samej góry jest problem, więc niżej nie może być lepiej ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
Hetavel
Ja patrzę na to od strony pracodawcy Chętnie bym dała wszystkim po 5 tysięcy, premie, dodatki, urlopy bezpłatne itp. Tylko, że państwo mnie tak czesze, że nie mogę :)


Oj wiem, rodzice mają własny biznes :) Sama bym chciała, ale przerażają mnie te wszystkie koszta i prowadzenie działaności gospodarczej w Polsce vs dobra kasa i pewne zatrudnienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
Z resztą ja z mojej perspektywy widzę inne groźne zjawisko. Wszyscy wychodzą z założenia, że czy się stoi czy się leży.... młodzi ludzie są ekstremalnie roszczeniowi. Pracować się nie chce a stanowiska kierownicze i hajsu po sufit, to każdy chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo ich tego ucza filmy zagramaniczne i nasze rodzime tez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
studia ich tego uczą i szkoła i rodzice :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna - proszę o pomoc :(

Następny temat

BCAA, białko

WHEY premium