SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Podobno najbardziej drętwy w historii ;))))))))

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68238

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Staram sie być tolerancyjna i chyba empatii też mam sporo, Preria trochę cię rozumiem i nie potępiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
markoto
ja czasami sie spotykalam ze znajomymi z liceum teraz kiedy sie przeprowadzilismy ten kontakt prawie sie urwal a tu na nowym miejscu chyba nie zostalismy do konca zaakceptowani, ja nie jestem odludkiem czasami lubie sie spotkac ze znajomymi i sie posmiac
w pracy jestem prawie sama , nie mam za bardzo kontaktu z ludzmi, brakuje mi tego bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
A ja sobie codziennie mówie:fajna dupa z ciebie:) I wypinam smiało ciało do lusterka i nie mam zamiary byc żadnym mamochem opasłym po czterdziestce...i już. Przychodzac tu na forum znalazłam żródło energii dla siebie i siły do walki o swoje zdrowie i sylwetkę Bawie sie tym i cieszę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki Atrament:)

Push- no napisz jak tam masz fajnie dzis cos:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
My mamy ten problem , ze nasi znjaomi , to albo fajna laska, a koleś drętwy, albo odwrotnie i nie mamy żadnej pary fajnej , aby się spotkac i pogadać. Zawsze któreś z nas się męczy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
Dajcie spokój jakims rozkminianiom nie waszych problemów.Preria jest dorosła i da sobie radę.Amen.


Co gotujecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
mi wraca apetyt , ale na obiad pomysłu nie mam....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
markoto
markoto
ja czasami sie spotykalam ze znajomymi z liceum teraz kiedy sie przeprowadzilismy ten kontakt prawie sie urwal a tu na nowym miejscu chyba nie zostalismy do konca zaakceptowani, ja nie jestem odludkiem czasami lubie sie spotkac ze znajomymi i sie posmiac
w pracy jestem prawie sama , nie mam za bardzo kontaktu z ludzmi, brakuje mi tego bardzo


Rozumiem, ja teraz 3 miesiąc siędze w pracy z ludźmi, którzy rozmawiają w języku którego nie rozumiem i nię są zbyt towarzyszcy. Mogłabym cały dzień przesiedzieć bez rozmowy z nikim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
byle nie spaghetti, bo na samą myśl mi niedobrze;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
mam chyba znowu ochotę na placki z kaszy gryczanej i cukinii :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna - proszę o pomoc :(

Następny temat

BCAA, białko

WHEY premium