SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Podobno najbardziej drętwy w historii ;))))))))

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68248

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale wiecie,ludzie mnie lubia bo jestem smieszna,ale nie wiedza ze nie umiem sie cieszyc czymkolwiek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
preria, kurde piszesz jak poparzona. Sama się nakręcasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oj Kasza chyba Ty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
No serio. Od zawsze taka byłaś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chyba nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
Wiesz, co chyba zaczynasz mnie wkurzać tymi swoimi gatkami. Ponad 30lat kobieta to się powinna ogarniać, a nie robić z siebie męczennika, j**niętą aspołeczną jednostkę i nie wiadomo jakie cuda jeszcze. Na dodatek, żeby zakrywać ogół problemów to robisz z siebie błazna na zawołanie. Nie ma w tym nic fajnego, że ludzie postrzegają Cię jako śmieszną, skoro to wszystko jest na siłę. Nie masz już 16 lat i nikt niestety za rączkę Cię nie będzie ciągnął. Swoją drogą, który normalny mąż mówi żonie, że jest j**nięta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
markoto
Gacka tez wydala ksiazke :)


widziałam na fb, 180 dni do formy czy coś takiego. ciekawe jak zawartość.

ostatnio widziałam też na stronie empiku, że anna starmach wydała książke lekkość z jakimiś fit przepisami i ćwiczeniami. ta to płodzi chyba książki co miesiąc, jak widać taki trend na bycie fit. chociaż jej wygląd nie wskazywał na to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
preria
Yer, a umiesz sie cieszyc ?bo ja nie


Jest lepiej niz kiedys, ale czasem nie potrafie okazywac radosci (wiec poniekad rozumiem, ze nie potrafisz sie cieszyc). Miewam tez hustawki nastroju, potrafie samej sobie naublizac jak jestem sama (kiedys mnie maz na tym zlapal, myslalam ze go w domu nie ma )
Moj maz twierdzi, ze moglabym zyc sama i kompletnie nie przeszkadzaloby mi ze nie ma na swiecie nikogo poza mna. Czasem sie z nim zgadzam Jak to Nosowska spiewala cisza, ja i czas...
Poza tym mam spore problemy z utrzymaniem znajomosci.

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Iskra14
Wiesz, co chyba zaczynasz mnie wkurzać tymi swoimi gatkami. Ponad 30lat kobieta to się powinna ogarniać, a nie robić z siebie męczennika, j**niętą aspołeczną jednostkę i nie wiadomo jakie cuda jeszcze. Na dodatek, żeby zakrywać ogół problemów to robisz z siebie błazna na zawołanie. Nie ma w tym nic fajnego, że ludzie postrzegają Cię jako śmieszną, skoro to wszystko jest na siłę. Nie masz już 16 lat i nikt niestety za rączkę Cię nie będzie ciągnął. Swoją drogą, który normalny mąż mówi żonie, że jest j**nięta?


normalny,ktory widzi czuba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Yer,ufff,nie jestem sama:D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna - proszę o pomoc :(

Następny temat

BCAA, białko

WHEY premium