SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[PRZYGOTOWANIE] Kamiru- forma dla fightera- PODSUMOWANIE STR 41 !!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50504

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Daj omege3 do diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
znając Rafała, to te wszystkie biegi, zaliczenia itp są raczej formą zmobilizowania chłopaków do pracy nad kondycją poza treningami. I tak na pewno zdecydują sparingi

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16650
moja waga, mój wzrost

będę śledził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to lura* idzie na przystawkę, a mt zeusa* na główne.

* poprzestawiaj litery a będziesz wiedział o kogo chdzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 107 Wiek 31 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6920
ale zresztą z taką dietą to i tak nie wiem co ty chcesz osiągnąć,bo o masie mozesz zapomnieć.Napisałes rownież cos takiego ''Dzien B-Wycisk na barki (polsztanga jednoracz)'' co to ma byc? pomyłka? Chcesz byc dobrze przygotowany do testów sprawnosciowych to je wykonuj!!! Nie zauwazylem zebys mial gdzies trening tego typu chyba ze na tej sali treningowej.Ogólnie to za duzo chaosu w tym planie,preanalizuj go jeszcze raz dokladnie

Zmieniony przez - grzbig w dniu 2008-07-22 12:53:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Czesc wszystkim,
widze generalnie, ze sie chyba nie dokonca precyzyjnie wyrazilem- postaram sie to teraz w kilku zdaniach dookreslic:
Po pierwsze- waga: nie jest dla mnie wcale glownym celem przejscie do tych 81kg. Traktuje to raczej jako efekt uboczny. Jezeli bede prezentowal dobra forme przy tych powiedzmy 75-77kg to wiadomo, ze na sile nic robic nie bede. Nie mam zamiaru jednak isc takze w druga strone- schodzic z waga, bo mialem juz nieprzyjemne doswiadczenia. Przy tym wzroscie wazylem juz 63,5kg, 67kg, 70kg. Lepiej sie jednak czuje troche ciezszy. Niektorzy z Was pisza tez o diecie, ze nie dam rady przytyc, ze za malo, etc. Jak wyzej- waga NIE JEST priorytetem. Pozatym jak wszystko bedzie szlo tak dalej, to do konca tygodnia bede juz w polowe drogi do 81kg. Wezcie pod uwage, ze jestem po ciezkiej sesji na uczelni i troche niedozywiony. Pierwsze kilogramy beda sie pojawiaja sie bardzo szybko.

Druga rzecz- kondycja jest teraz dla mnie wazna sprawa- biegi beda mysle przed prawie kazdym treningiem. Chce zbudowac baze wytrzymalosciowa i potem wszystko dopracowywac. Co do sparingow- bez obaw dla mnie to ulubiona a zarazem najwazniejsza czesc treningu, na pewno trener tez ma w glowie, zeby je jakos madrze ulokowac.

FightOrDie & hernegild
Dzieki.

OloKK
Olo suple sa „poskladane” z wygranych w konkursach w suplach, Nutrifarmie, za aktywnosc w Uderzanych etc. Zreszta jak by trzeba było, to wylozylbym tez swoja kaske. Slowem kasy mi nie szkoda.

Graczes
Moim zdaniem nie lepiej. Jakbym uwazal, ze lepiej to moglbym wziasc sporo BCAA za dwa duze opakowania leucine stacka. Slowem- co kto woli, ja chcialem sprobowac leucynki.

Kopt
Wiesz- diety nie traktuje priorytetowo.
Wyciskania tez mam- tyle, ze jednoracz polsztanga.
A co do Shocka, to na ten moment nie chce w ogole przyjmowac zadnej kofeiny- chce zupelnie "oczyscic receptory".

MMA
To nie możliwe, co Ty piszesz.

Shoo
Witam i zapraszam.

Everr
Dzieki za rady- może i tak zrobie.

BaNgOuT

Codzienne wypisy będą.

Marcin_VB

Tez mysle, ze się pojawia.

_Knife_
Zle mnie chyba zrozumiales.
Co do sparingow, to oczywiście tez sa i tez będą mocno brane pod uwage. Po prostu nad nimi nie musze się jakos skupiac (co nie oznacza, ze je bede zaniedbywac), bardziej musze isc w strone kondycji bo tu sa braki.

Skalar
Dzieki za uwage

GSP
I fajnie- zapraszam.

Grzbig
Dzieki za uwagi.
Jeżeli nie znasz tego cwiczenia, to zapraszam tutaj:
http://www.rosstraining.com/articles/hardcore.html
W filmiku od około 28 sekundy.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Powiem Ci tak - lepiej jest być najcięższym w niskiej wadze niż najlżejszym w wysokiej

Ja sam ważyłem przy 191cm naturalnie 86 kg, więc na większości zawodów kierowanoby mnie do open ze stukilowymi słoniami
Zbiłem do -80 z takim bf, że miałem żyły na skosach Warunki w swojej wadze miałem zawsze najlepsze

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 711 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2663
ze swojej strony też doradzam pozostanie w granicach wagi około 76-77 a później przed zawodami zbijać <z moich doświadczeń wynika, że dwa - trzy kilo zrzucić to nie problem, ale to pewnie kwestia indywidualna> W kategorii do 81 kg na mistrzostwach europy wygrał francuz o wzroście coś około 2 metrów . Mój trener walczy w tej kategorii i przy wzroście 185 trafia głównie na wyższych od siebie. Kolejny minus jest taki, że wydaje mi się, że aktualnie w Polsce dość dobrze obstawiona jest ta kategoria, ale z drugiej strony, w kat do 75 kg i do 71 kg jest największa ilość zawodników.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 107 Wiek 31 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6920
To nie jest wyciskanie na barki tylko z angielskiego wall press na siłe rotacyjną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16650
niech idzie w wadze w której się będzie dobrze czuł. Jak będzie pasowało mu 81 i dobrze będzie sobie w niej radził to niech zamiata
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Budowanie kondycji

Następny temat

Krav Maga-częstochowa

WHEY premium