SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[PRZYGOTOWANIE] Kamiru- forma dla fightera- PODSUMOWANIE STR 41 !!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50493

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
No normalnie was uwielbiam

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 544 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10302
ale jestem korki dopiero teraz zobaczylem filmiki Kamil pracuj nad boksem bo troche kuleje i "dziwnie" na nogach sie poruszasz, trzymam kciuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Dzisiaj trening na lajcie + przed nim niecale 3 km przebiegniete.
Nieliczac tego, ze zarobilem z lokcia w ryj od znanej w pewnych kregach juniorki () to trening dobry. Troche nauki mi zostalo a potem jakis film dla relaksu- macie jakies dobre propozycje?

BTW
Ogladalem dzisiaj filmik ze sparingu poniedzialkowego na kamerce trenera i generalnie jestem zadowolony. Chcialbym taki poziom trzymac na walce.

Matt


Renek
Hahaha wiem juz o co chodzi.
Tak czasem robie z nudow.

Kaamil
Do poprawy jest generalnie wszystko, ale na tym to polega.

Zmieniony przez - Kamiru w dniu 2008-10-15 22:22:32

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
kurde, jak ja żałuje, że nie moge patrzeć na ostatnie dni Waszych przygotowań przed walkami
i tak Was w sobote wszystkich pozarażam, hiehehehe

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
jakis film dla relaksu- macie jakies dobre propozycje?

Obejrzyj "Po prostu walcz" - jak dla mnie dobry film

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 659
No kamiru życzę Ci powodzenia nie ćwicz już teraz odpoczywaj się relaksuj ewentualnie jakiś basen. Jak wszystko dobrze pójdzie to i ja za miesiąc wystartuje teraz ja zacznę ostre przygotowania.Jak będziesz miał czas na zawodach to zobacz ile osób wystartuje w kategorii -71kg i w jakim wieku no i czy mocni ;p

No Pain-No Gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Niedawno wrocilem z krotkiego biegu- pogoda paskudna deszcz walil po nogach a dalej w krotkich spodniach biegam. Ale taka pogoda zawsze mi daje motwacje- ja biegam a czesc z moich potencjalnych przeciwnikow siedzi i grzeje sie w domu.

Marcin
Widzialem go juz dawno.

Sephirot
Juz Ci moge powiedziec.
Poziom jest zroznicowany- zalezy na kogo trafisz. Moze sie zdazyc, ze bedziesz walczyc z kim to cwiczy 3 miesiace i to jego 1 walka, albo z kims kto wczensiej trenowal 5 lat kick boxing i np 2 lata boksu po czym przeszedl na muay thai.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26544
Kamiru pewnie pisałeś wcześniej, ale nie chce mi sie za bardzo szukać. Jak się czułeś (pod kontem treningów MT) po stormie? Bo ja pierwszy miesiąć cyklu na NOZ Full Throttle+Cell Massie jadę, a myślę w drugim miesiącu jak mi się NOZ skonczy Storma nie dodać. Daje troszke siły to cudeńko? BO jeszcze nie brałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8875 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75096
Kamiru
Bardzo dobrym filmem(jeśli choć troche lubisz Piłke Nożna) "Hooligans" jest to bardzo dobry film.
Kibice West Hamu'u chodzą na ustwaki z innymi zespołami ale nie jest to coś takiego że caly czas sie na******lają NIE jest też w tym filmie dużo zwykłego ludzkiego życia.

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
SoulReaver
Wiesz co ja ze storma bardziej bylem zadowolony przy samej silowce (pewnie dlatego, ze bardziej o zarcie dbalem). Natomiast teraz wyjatkowo nie przypadl mi smak i biorac po treningu na pusty zoladek czesto mialem jakies mdlosci, wiec odstawilem. Generalnie malo co go poczulem, ale regeneracja byla na niezlym poziomie a o to glownie chodzilo.

Balboa
Dzieki ale juz ogladalem.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Budowanie kondycji

Następny temat

Krav Maga-częstochowa

WHEY premium