SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[PRZYGOTOWANIE] Kamiru- forma dla fightera- PODSUMOWANIE STR 41 !!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50500

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
kto z Uderzanych wybiera się na Lige ??

ja, Shoo, Kamiru, MMA (chyba), Justyna (nie pamiętam jej nicka)...
sami swoi

Zmieniony przez - Lady M w dniu 2008-08-12 23:45:17

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3303
a Ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Dzisiaj na treningu klincz.
Calkiem fajnie.
Jestem juz zmeczony. Wstaje ok 6:30, praca, w domu jestem okolo 18, obiad, 20-30 minut na spakowanie zabawek i na trening. Potem wolne z 2 godzinki po treningu- prysznic, zarelko i troszke na forum...

Eeech. Licze, ze jutro juz ostatni dzien do pracy i wolne.
Potrzebuje tego tygodnia odpoczynku.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Dzisiaj po pracy czulem sie znowu wypompowany. Straszliwie glodny, zmeczony, z checia na dlugi prysznic i jeszcze dluzszy sen.
Zjadlem obiad i poszedlem sie na chwile polozyc. Po 20 minutach nie chcialo mi sie straaaasznie wstawac. Normalka cialo przestawilo sie na tryb- "obudz mnie za 8h".

Wlaczyla sie psychika- po co masz wlasciwie wstawac? Trenowales ladnie caly tydzien, codziennie byles po 10-11h w pracy, spisz po 5-6h, jestes niewypoczety, slabo jesz- jestes zmeczony, nie dasz rady. Ostatecznie to tylko jeden dzien, przeciez jeden dzien nie ma zadnego wplywu na efekty wielotygodniowych przygotowan, prawda?

g**** prawda! Chcesz wygrywac? Musisz cos poswiecic.

Nie myśl tak. Wypoczety zawodnik to lepszy zawodnik. Pomysl jak milo bedzie przylozyc glowe znowu do poduszki. Kocyk jest taki cieplutki... Jeszcze sie zdazysz natrenowac, jeszcze sie zmeczysz. A teraz ciii- idz spac, wstan za 2h, wez prysznic, zjedz cos dobrego i obejrzyj w koncu jakis film- 2/3 wakacji minelo a Ty dalej nie miales wiecej niz 3 dni wolne od treningu.

Pieprze to, wstaje!
Teraz ja wygralem.
Jak bedzie nastepnym razem?

---

No i wstalem. Wypilem mala kawe, obejrzalem kilka Highlightow w celu czerpania motywacji i spakowalem w 5 minut wszystkie najpotrzebnieszje zabawki na trening. Nawet supli zapomnialem. f*** that. Po drodze brat mi jeszcze zdazyl przyrypac drzwiami w kolano (do tej pory boli), a ja jemu stracic laptopa= standardzik.
Na treningu bylem tylko ja i jeszcze jeden kumpel. Porobilem troche silowki, pare rund na worku, maly sparing zadaniowy, chwila skakanki i rozciagania i do domu. Dawno sie tak dobrze po treningu nie czulem. Jutro dzien regeneracji (w koncu), sobota zarezerwowana raczej tylko dla pracy. W niedziele wyjezdzam i wracam w przyszla niedziele.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
Widac, ze masz zaparcie do trenowania nawet gdy sie nie chce.
To dobrze.

Ja tak samo robie aby złapać wiekszych checi na trening-ogladam HL. Zazwyczaj daje to efekt

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
No i jestem prawie spakowany.
Jutro rano, 0 9 mam autobus. Jade w Bieszczady, okolo 220 km od mojego miejsca zamieszkania.

W planie jest duzo odpoczynku- dluzsze niz ostatnio spanie, dluuugie spacery, jezioro (jak pogoda pozwoli) i inne atrakcje. Chcialbym tez chociaz troche pobiegac, ale zarzekac sie nie bede- zobaczymy jak sprawa wyjdzie.

Z supli biore tylko troche witamin i mineralow i (juz przeterminowana ) glukozamine. Po powrocie (za tydzien w niedziele prawdopodobnie) bede wchodzic w druga faze przygotowan. Do konca sierpnia bede zaliczal testy w klubie i zobaczymy jak to wszystko sie ulozy.

Do uslyszenia za tydzien!

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
Jeszcze raz udanego odpoczynku oraz jak najlepszych wynikow w klubie

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Usunięty przez Kamiru za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9

(-I-)STASIU(-I-)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
Nie zasmiecaj Kamiru tematu. Do pojedynczych pytan jest spam post.
Oraz dzial suplementy i odzywki (jezeli nie masz diety to dzial odzywianie)

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
Witaj Kamiru, fajnie że taki temat zrobiłeś, dopiero teraz zobaczyłem bo nie często tu zaglądam
Co do treningu to ile powtórzeń robisz itd. bo chyba nie napisałeś.
Co do motywacji, to sam miałem podobne jazdy. Wracałem z pracy zmęczony, mało spałem i źle się czułem, ale szedłem na siłownię (czasami zadawałem sobie pytanie "po co?") i o dziwo, po treningu napływały nowe zasoby energii.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Budowanie kondycji

Następny temat

Krav Maga-częstochowa

WHEY premium