SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[PRZYGOTOWANIE] Kamiru- forma dla fightera- PODSUMOWANIE STR 41 !!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50607

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3303
Wiesz jak mi sie zdarzy opucic garde to jak natne sie na mocnego sierpa i to odrazu rece same ida w gore Niestety to sa dlugie lata treningow zeby garda byla taka jakbysmy chcieli i zachowania pod czas walkiCzekam na kolejne filmiki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 711 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2663
fajne filmiki, fajnie Lady M porusza się na nogach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 250 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1361
proponowałbym popracować nad samymi łokciami.brakuje zasłony druga ręką-zostawiasz ręke przy szczęce.przy lewym znacznie się wychylasz.no i są dosyć długie,a są to raczej uderzenia sytuacyjne. popróbuj pouderzać na róznych płaszczyznach.
poza tym wytrwałości w prowadzeniu "dziennika"

Hart ducha i siła woli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
ooooooo dzięki Shoo a zawsze mi mówią, że praca moich nóg to tragedia

Marcin, nie chciałam Kamila "punktować" prawą ręką, bo brak mi w niej wyczucia (ale to chyba uwarunkowanie genetyczne, bo jak prowadze samochód, to też prawą nogę mam "ciężką" )

Kamiru, jak tam samopoczucie? Mam nadzieje, że przetrzymasz jakoś ten tydzień i mimo wszystko uda Ci sie wpadać na treningi

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 711 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2663
czasem trochę za bardzo podskakujesz <też to mam ), ale generalnie z tego co widziałam to fajnie, przynajmniej wg mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
Marcin, nie chciałam Kamila "punktować" prawą ręką, bo brak mi w niej wyczucia (ale to chyba uwarunkowanie genetyczne, bo jak prowadze samochód, to też prawą nogę mam "ciężką" )

brak Ci w niej wyczucia i moglabys zrobic mu krzywde
Ja mam lewa noge ciezka z racji tego, ze jestem lewo reczny/nozny. Cala lewa strone mam znacznie silniejsza chociaz prawa reka juz nie odstaje tak bardzo jak prawa noga Obecnie chce doprowadzic wlasnie prawa noge do 100% kontroli w czasie kopniec

Kamiru przy kreceniu nastepnego filmu jak bys mogl to nakrec go tak aby bylo widac cale cialo tzn aby bylo dokladnie widac poruszanie sie w walce.
W czasie poruszania sie dziwnie krecisz rekoma (cos takiego jak nogami pedaluje sie rowerem w czasie jazdy) ale moze to tylko takie markowanie ciosow.

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Dopadly mnie zakwasy na pleckach.
Bol w srodkowej czesci kregoslupa za to zdaje sie jakby przygasl. Mam nadzieje, ze do jutra bedzie juz w tej materii bezproblemowo.

Acha- dzis dostalem wyniki z kursu z niemieckiego i koniec koncow dostalem ocene celującą. Jestem wiec bardzo zadowolony.

kg.
No tak, co do lokci to nie sa moja mocna strona.
Musze nad tym pracowac. Dzieki za uwage!

Lady
Nawet niezle.
Jutro do pracy na 10h. Mam nadzieje, ze zdaze na trening (bede musial prawie prosto isc ) Ten tydzien bedzie ciezki, ale potem wakacje (tydzien).

Marcin
No wlasnie z tym jest problem. Filmik byl krecony automatycznie- aparat lezal na parapecie i butelce wody mineralnej. A co do rak to prawda, bardzo sobie lubie nimi podczas walki poprzekladac.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lady M daj spokój walczysz jak kobieta hyhy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
ufff... dzięki arczi, bo już myślałam, że całkiem się zchłopczyłam na tych treningach

Kamiru, gratuluje dojcza, chociaż... ja wiedziałam, że tak będzie!

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
No wlasnie z tym jest problem. Filmik byl krecony automatycznie- aparat lezal na parapecie i butelce wody mineralnej. A co do rak to prawda, bardzo sobie lubie nimi podczas walki poprzekladac.

w walkach z doswiadczonym zawodnikiem mozesz miec przez to problem W czasie tego przekladania masz opuszczone rece na poziom klatki piersiowej przez co jestes otwarty na ciosy. Chyba, ze masz bardzo dobry refleks i zdążasz blokowac te ciosy

Ps. gratki za ocene celujaca

Zmieniony przez - Marcin_VB w dniu 2008-08-11 20:42:28

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Budowanie kondycji

Następny temat

Krav Maga-częstochowa

WHEY premium