SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[PRZYGOTOWANIE] Kamiru- forma dla fightera- PODSUMOWANIE STR 41 !!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 635 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11626
Trzymam kciuki za wygrana walke fajny miales pomysl zeby zrobic taki temat,zwlaszcza ze wiekszosc osob umie tylko krytkowac i wytykac bledy.Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
Kamiru a moglbys dac ten filmik?

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Dzisiaj bieganie przed treningiem, potem troche technik MMA, obiegi etc. Dobry trening, dobre zmeczenie. Jutro wyjezdzam z dzewczyna na weekend do brata jakies 50km od Krakowa, wiec pooddycham troche swiezym powietrzem. Czuje sie ogolnie troche poobijany- golenie, nos. Wiec te dwa dni bez treningu i szkoly dobrze mi zrobia.

SZYMON200
Dzieki.
Zapraszam czesciej.

Molu86

Nie ma chyba sie czym chwalic- niepotrzebnie zgodzilem sie na ta walke i ponioslem tego konsekwencje- mam nauczke. Teoretycznie walka byla w kategorii do 80kg (ja wazylem rowne 70kgi walczylem "za kumpla"). Znajomy z klubu mi pozniej powiedzial, ze moj przeciwnik wazyl ok 88kg ale nie wiem czy to prawda, czy tak sobie tylko strzelal. W kazdym razie roznica w gabarytach byla dosc znaczaca.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Kamiru coś ostatnio upodobałeś sobie wiejskie klimaty nie ciężko Ci potem wracać do zasmogowanego Krakowa?

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
Jedzie na wies polansowac sie w tym stroju co ostatnio

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Hehehhe

Rodzice maja maly domek przy samym lesie, a brat sie niedawno wyprowadzil do mieszkania kolo miejscowosci w ktorej uczy, a jeszcze tam nie bylem.
Zawsze lepiej pobyc troche w mniej skazonym niz miejski klimat.

Wlasnie skonczylem ogladac Undisputed.
Taki sobie. Bez jakiejs rewelacji. Jest chyba jeszcze druga czesc...

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 305 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5861
Przeczytałem cały temat jednym tchem.Musisz wygrać tą walke przecież nie na darmo tak za******lałeś całe wakacje, trzymam kciuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3303
Trzymam kciuki za Ciebienie zawiedz mnieza rok poznamy sie i potrenujemy troche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
no dobra, nie zawsze trzeba zwyciezac, Ty zaczniesz dopiero niedlugo

to jak z ta walka?

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Daj link do tej walki /?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Budowanie kondycji

Następny temat

Krav Maga-częstochowa

WHEY premium