SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ELITE Ladies]mieć dużo siły i ważyć mniej/redukcja start str15

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44423

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
mozesz przed treningiem w formie aktywnej, tak jak u nas z postu dla połamańców HIM i HAM a pasywne.. to juz wlaśnie u Arphiel wpsominałam ze tu zdania sa podzielone i zmieniają sie co kwartał

dokładaj do kładaj gdzie sie da, ma byc cięzko, zadna tego typu wytrzymałosc nei jest obliczona na to by ciagiem wykonywac wszytskie obwody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 427 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11992
Dzięki bogu, bo ja muszę co jakiś czas sobie "dychnąć" w trakcie obwodu (a zwłaszcza między burpees;)

O rozciąganie kulszowo-goleniowych pytałam bardziej ze względu na wspinanie. Często stosuje się technikę haczenia pięty (podobnie jak na fotach), wtedy te mięśnie bardzo mocno pracują (bo dociska się piętę do stopnia, przenosi na nią ciężar ciała i wypycha do góry) i niestety u wielu osób dochodzi do kontuzji, a ja czuję że mam te mięśnie trochę poskracane.

Będę robić HIMy i HAMy ;)





I compete to win

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
patrząc sie na was, to człowiek dochodzi do wniosku ze musi bardzo duża packę na muchy kupić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
aa i tak sobie pomyslałam, bo cały czas chodzi mi po głowie ze mało czasu mamy, to juz teraz w dni kiedy nie masz zadanego siłowego odejmij 25g ww
nie mamy czasu czekać na wyczerpanie sie mozliwosci trzeba dociskać cały czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 427 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11992
Ok, a w dzień ze wspinaniem? (chodzi mi o ten dzień gdy trenuję, a nie gdy się wspinam dla zabawy;)? Zwykle wtedy robimy sporo siłowych rzeczy i dużo podciągań.

Na razie rysuje mi się taki rozkład:
Poniedziałek - DT
Wtorek - wolne
Środa - wspinaczkowy
Czwartek - DT
Piątek - DT
Sobota - wolne
Niedziela - DT

Zmieniony przez - kosheen w dniu 2012-12-10 14:28:30

I compete to win

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
czyli wtorek , sroda i sobota odejmujesz 25gww
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
kurcze chyba nie po to panbuk stworzył grawitację żeby ludzie po sufitach chodzili
ale fajnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 427 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11992
e tam ;)

w końcu po coś mamy silne paluszki i dobry tonus mięśniowy ;)

Zmieniony przez - kosheen w dniu 2012-12-10 15:21:48

I compete to win

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no wiesz, wypluj to slowo, kobieta nie ma miesni, ma tłuszcz kosci i silikon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 427 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11992
tfu, tfu! lecę po mój odtłuszczony jogurcik light i płatki fitness!

I compete to win

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boomklever/reduction

Następny temat

Dieta dla pływaczki

WHEY premium