SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ELITE Ladies]mieć dużo siły i ważyć mniej/redukcja start str15

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44384

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Na wszytskie pytania TAK
marsze, właśnie mi o to chodzi, o te nogi, mozesz tez lekko truchtac, ale staram sie ich nie przeciążać bo jednak jesteś bliżej gruszki czy klepsydry niz jabłka i na pewno twoje nogi nie powinny dla twojego sportu dostawać zbyt dużej stymulacji rozwoju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 427 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11992
Arphiel: Dzięki. A co do pompek - to też jak to zobaczyłam, to: tak ze 30 porządnych to zrobię ciągiem, ale później, to już będzie jakaś niezła masakra ;P

obliques: no właśnie te nogi, to jakoś szybko u mnie nabierają "ciała" ;) może dlatego, że w czasach licealnych trenowałam lekką (sprinty)...

I compete to win

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Kosheen... Ty chodzisz w innej klasie
Powodzenia w nowym cyklu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to budowa, nie ma nic wspólnego z tym co robiłaś w liceum, Jak chcesz to poobserwuj sobie na plazy szczupłe dzieci, tak 3-7 lat to zobaczysz jak bardzo róznia sie juz w tym wieku ilością umięśnienia. Ja tez byłam sprinterka 0 100mpp było moja konkurencja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 427 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11992
no tak, w sumie - to nie ma związku ;P
OMG - dlaczego nie istnieje spalanie miejscowe?

Dzięki Kokosiuku

Zmieniony przez - kosheen w dniu 2013-03-04 11:46:55

I compete to win

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
brak przełącznika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 427 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11992
PONIEDZIAŁEK - DZIEŃ 7
TRENING
Wspinaczkowy - Moc
AERO - 30 minut bieganie

DIETA





Zmieniony przez - kosheen w dniu 2013-03-06 09:46:11

I compete to win

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 427 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11992
WTOREK - DZIEŃ 8
TRENING
Wspinaczkowy - siła max.

DIETA


I compete to win

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 427 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11992
Oj, odcięło mnie od netu.
ŚRODA - CZWARTEK
Dieta trzymana, liczona.

PIĄTEK - SOBOTA
Ktoś rzucił hasło: "jedziemy na zawody" no i pojechałam.
Formuła tym razem 24h open - czyli w zasadzie można się było wspinać 24h non stop. Ja miałam 5 godzinną przerwę na sen. Reszta czasu cały czas aktywnie. Skóry na dłoniach nadal nie mam, a dotykanie czegokolwiek sprawia ból.
Dieta niestety nie trzymana i nie liczona. Starałam się wcinać w miarę możliwości dużo białka, ale wpadło też sporo węgli prostych (kupa bananów i ze 2 żele energetyczne, jakiś batonik i orzechy).
No ale znowu dostałam się do finału (Drugi finał w tym roku i w całej karierze ;) Tym razem 5 miejsce.

Od dziś znowu wszystko ładnie trzymane i liczone. Ale trening chyba odpuszczę, bo jeszcze ledwo się ruszam po weekendzie.

I compete to win

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie dziwi nic.. i wymiary prosze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boomklever/reduction

Następny temat

Dieta dla pływaczki

WHEY premium