SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Dziennik treningowy] Lucy-Bella

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59660

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
TomQ-MAG
czyli od dzisiaj trening silowy bedzie grany?


juz od jakiegoś czasu jest z gumami w domu , podesłałem Małgosi dwie twardosci niech sie meczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 440 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6741
No z gumami działam . Z rękoma nie mam problemu bo moje dwa zwierzaki jak pociągną to 65kg musze trzymać.
Z nogami gorzej bo zakwasy bywają juz miałam etap ze ledwo siadałam heh. Na razie uzywam czerwonej.


Ale przeżywam własnie stres, bo walnął mi znowu cały telefon ... Fitatu mi nie działało, google juz naprawiłam , sportowe leżą i kwiczą, mam program z piciem wody tez nie działa... przy niektorych nie pamietam jak sie logowałam. Ale na forum sie dostałam na szczescie hasło tu pamiętam.

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 440 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6741
Dziś uzupełnie reszte , lece teraz na dwór na kije bo juz późno.

2

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12087 Napisanych postów 160549 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234870
no leci fajnie regularnie caly czas
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
Super , w pasie coraz szczuplej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 440 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6741
Mimo że waga jakoś nie spadała to cm uciekły. Ciesze się bardzo. Dałam sobie ten tydzień wycisk. Teraz wracam i było 8km na rowerze. Wczoraj tez. Nie chce tez szaleć odrazu.

Ale za to boli mnie ząb ...jak ja sie boje dentysty eh

Musze sie zabrac za to zmniejszanie zdjęć. No i mam problem z endomondo nie liczy mi wcale trasy. Ustawiłam na jazde na rowerze np cała trasa to 6minut i 0km. Kijki to samo. Internet mam, lokalizacja działa. Dwu krotnie odinstalowałam. Może jakaś inna była by lepsza ?


Zmieniony przez - LUCY-BELLA w dniu 2019-05-26 15:11:03
1

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12087 Napisanych postów 160549 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234870
lepiej jak leci stopniowo, a progres jest ciagly niz jakby mialo byc BUM i pozniej spory zastoj
2

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 440 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6741
Wiec nadrabiam

Piątek
24.05
Tu nie napisze za duzo, bo niewiele pamiętam hah. Tyle sie ostatnio działo ze jedno co pamietam to, ze 2h mi zleciały po szkole dzieci w kościele. Musi chyba starczyc to co na bierząco pisałam.

Wklejam rozpiske.















Sobota 25.05 .
Nie bede za wiele sie powtarzac. Spacery, marsz i rower. Od konca do konca wsi i zwiedzone wszelkie zakamarki.

Rozpiska


































Zmieniony przez - LUCY-BELLA w dniu 2019-05-26 23:29:49


I niedziela . Kijki, rower, marsz, spacer myśle ze lekko 12km dzis zrobione pod różną postacią. Niestety jedno co stoper odliczał mi czas. Nawet nie mam jak sie pochwaloc wynikiem rowera bo policzyło mi 0km.

Zmieniony przez - LUCY-BELLA w dniu 2019-05-26 23:36:43

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 440 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6741
I dodam jeszcze fotki które gdzies porobiłam w trasie.


Najpierw troche jedzenia. Owsianka ktöra teraz najlepiej smakuje. Wygląda za to kiepsko.















.Troche fot ze kijków i marszu. I fotki ze spacerów na luzie ale długo dystansowych oraz wypraw rowerowych.

Obecnie 2x30minut






























No i na koniec tego pieknego jeszcze dnia i wieczoru dostałam okres. Wyjątkowo nie boli mnie brzuch. Jakies cuda, ale nie chwalimy za mocno bo zobaczymy co bedzie jutro.



Zmieniony przez - LUCY-BELLA w dniu 2019-05-26 23:50:28
3

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12204 Napisanych postów 22059 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627720
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] GingerBee i popuri od spasionego bąka do zgrabnej pszółki

Następny temat

[Dziennik treningowy] Porandojin i Marian- nigdy się niepoddawać

WHEY premium