SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Dziennik treningowy] Lucy-Bella

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59447

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49516 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385499
powrót do rzeczywistości jest najgorszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
To prawda, pierwszych kilka dni takich wejściowych mentalnie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 440 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6741
Melduje sie. Dziś marsz tylko 1x nie dałam rady więcej bo rozsadza mi głowe.

Mam też takie skurcze w palcach u nóg że masakra, wykręca mi je dziś cały dzień.


Jedzenie: odgrzewane pyry , mieso , leczo i budyn z sosem trusk.

Rutkow chyba pytałes o ten smak sosu ?wiec z czymś ujdzie i nie jest zły. Jak polałam truskawki to juz całkiem było ok.
Dodałam tez inny smak do płatków i ujdzie tez . Bałam sie tego wiec dopiero pierwsze próby były hihi























Zmieniony przez - LUCY-BELLA w dniu 2019-07-23 20:20:56
2

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49516 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385499
no i fajnie zamówie sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 440 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6741
Dieta dziś i wczoraj ogarnięta całkiem dobrze. Dzis i wczoraj grillowany kurczak i własnej roboty kopytka.Odważyłam sie na rower w tą pogode ale serducho jednak dawało mi dziś popalić. Wczoraj 3,5h chodzenia po zoo, na końcu ledwo się doczołgałam do auta.

No i zważyłam sie dziś i kurde kg na plusie. Widać ze wakacje mi nie służyły i powrót na odpowiednie tory mega potrzebny.











Zmieniony przez - LUCY-BELLA w dniu 2019-07-25 19:05:00
1

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12165 Napisanych postów 22004 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627396
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 440 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6741
Sprawdze wage w poniedziałek i zobacze.

Wróciłam znad jeziora woda 23 stopnie, w morzu miała 18.

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49516 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385499
Jeziorko zawsze cieplejsze ale morza szum nic nie zastapi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 440 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6741
rutkow
Jeziorko zawsze cieplejsze ale morza szum nic nie zastapi
jak na morze to i tak 18 nieźle, za to nad jeziorem myslałam ze bedzie cieplejsza. Dziś była" zimnawa "jak dla mnie a ostatnio wydawała sie az ciepła. Ale tez moze kwestia temp powietrza ze duza róznica miedzy wodą i takie daje wrażenie. No i moze i dobrze ze cieplejsza nie jest bo w zeszłym roku az ryby padały.
Co do morza teraz jak byłam to mało co fal było . Raczej cały czas jak nad jeziorem ., ale mimo to zawsze coś poszumi i fakt tego nie zastąpi jezioro.

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
rutkow
Jeziorko zawsze cieplejsze ale morza szum nic nie zastapi


dokładnie, też zdecydowanie preferuje klimat morza
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] GingerBee i popuri od spasionego bąka do zgrabnej pszółki

Następny temat

[Dziennik treningowy] Porandojin i Marian- nigdy się niepoddawać

WHEY premium