SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Dziennik treningowy] Lucy-Bella

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59644

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
w sklepie sfd ogolnie jest troche produktów bez kalorii albo zminimalna iloscia gdzie mozna dodac zeby poczuc coś słodkiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 440 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6741
Bedzie jakaś wypłata to zobacze jak stoje z kasą. Siedze w domu teraz bo dzieciaki nadal wolne od szkoły. Na pocieszenie mam temp 37,8 fajnie... Mąz prawie umiera hehe . Wiedziałam że mnie zarazi eh

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 440 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6741
Wpadam już z rozpiską bo mam chwile. Dietetycznie dziś ok, apetyt gorszy, ale może wina samopoczucia. Woda jako tako wchodzi, bo mnie suszy . Kolacja jeszcze do zjedzenia, ale już ostatniego posiłku lekko nie dojadłam. Temp cały dzień stan podgorączkowy 37,8 więc chyba kijki przekładam na koniec tygodnia. Jeszcze zobacze jak bede sie jutro czuła bo wolałabym iść jutro i w pt ewentualnie w niedziele.

Rozpiska









Posiłki


.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
spacer z kijkami zrób jak juz lepiej bedziesz sie czuła , zebyś sie bardziej nie załatwiła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 440 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6741
rutkow
spacer z kijkami zrób jak juz lepiej bedziesz sie czuła , zebyś sie bardziej nie załatwiła

No jutro chyba odpuszcze bo psikam i smarkam i to męczy najbardziej. Temp jako tako mnie nie męczy jak reszta.

Kolacje prawie dojadłam. Na końcu juz mi sie podnosiło. Chyba mi sie jajka juz odbijają niesmakiem

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 440 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6741
rutkow
Zmien na cos innego
no musze , dzis pokombinuje co moge zjeść nie nudnego.


Dziś na szczeście bez temp ale w nocy mnie trzęsło ...dziwne bo temp spadła a nie rosła, wiec nie kumam od czego taka rekcja.


Zmieniony przez - LUCY-BELLA w dniu 2019-04-11 09:24:10

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
Jakas salatka z tunczyka z orzechami lub oliwa z oliwek na przyklad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234866
rutyna w diecie potrafi zabijac nasza konsekwencje dzialania i checi trzymania diety wiele osob o tym nie pamieta

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
Wszystko zalezy od naszej glowy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] GingerBee i popuri od spasionego bąka do zgrabnej pszółki

Następny temat

[Dziennik treningowy] Porandojin i Marian- nigdy się niepoddawać

WHEY premium