SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Dziennik treningowy] Lucy-Bella

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59465

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49519 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385506
Ok , to napisz mi jutro jaka waga rano na czczo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
TomQ-MAG

u kobiet tak to juz jest ze sie mocno czasem dziwia ile to ttrzeba zjesc zeby schudnac


szczególnie jak wcześniej były na dietach 1000 czy mniej kacl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49519 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385506
dokladnie , albo jak leciał sam syf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 440 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6741
Więc zważyłam się i waga 126,8kg. Chociaż wczoraj wydawało mi sie ciut mniej.
Niestety w tym tyg kijki całkiem klapa. Całą noc sie dusiłam do tego stopnia ze zasnęłam nad ranem. Rano nawet nie poszłam z psami a to już u mnie aż dziwne. Wstałam o 11 . Niestety zatoki zawalone az w nocy juz smarkałam mocno krwią. Jeśli dalej tak pójdzie obstawiam antybiotyk,
ale poratuje sie jeszcze tabletkami na zatoki i zobaczymy. Dopiero ide ogarnąć śniadanie. Dawno mnie tak nie ścieło. Najlepsze to że znowu dziecko przywlekło choróbsko ze szkoły ono zdrowe w 5 dni a ja z mężem zawalona na maksa....

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49519 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385506
Mnie tez wczoraj dopadlo ale dzis juz jakby lepeij , kuruj sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 440 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6741
rutkow
Mnie tez wczoraj dopadlo ale dzis juz jakby lepeij , kuruj sie
no to zdrowia życzę. Oby lekkie przeziębienie.

Ja jakis czas temu miałam grype to dopiero masakra z powikłaniami. Ale tez odrazu osłabiony organizm i łapie teraz wszystko jak leci. A akurat ostatnia rzecz jaką wezme to antybiotyk.

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
heh, widzę pół działu Junior podziębione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
taka pora obecnie, infekcje, wirusy i inne cwane bestie czaja sie za rogiem%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49519 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385506
A ja i tak wlasnie nogi katuje , fakt w bluzie i czuc oslabienie ale treningu nie odpuszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 440 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6741
Ja musze iśc z psami...a zimno mi jak cholera. Jestem jak sopel lodu. Chyba bym musiała coś na rozgrzewke wypić hah

.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] GingerBee i popuri od spasionego bąka do zgrabnej pszółki

Następny temat

[Dziennik treningowy] Porandojin i Marian- nigdy się niepoddawać

WHEY premium