SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Dziennik treningowy] Lucy-Bella

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59466

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 440 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6741
TomQ-MAG
no mi te owoce podchodza wyjatkowo dobrze, jednak teraz od nich stronie, bo na jednej lyzeczce by sie nie skonczylo%)

A ja teraz dojadam bo sie zmarnować nie mogą hihi. Troche sie boje bo pisze tam chyba ze 7 dni w lodówce otwarte a ja juz je troche mam.
.Brzoskinie otwarłam pierwszą wiec pierwszą w siebie wciskałam. Za to obawiam sie ze jagoda czy truskawka szybciej by była zjedzona.



Dieta dzis całkiem ok w sumie bez nowości. Kurczak ziemniak to jakos wchodzi najlepiej. Jutro cos z ryzem bo na ziemniaki w koncu patrzec nie moge. Rowerek 2x30 minut łącznie 18km i rano poszło duzo lepiej. Zadek za to boli na tym siodle jak cholera.







1

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49519 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385506
Tylek musi sie przywyczaic , tak to bedzie bolec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 440 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6741
Dzis juz lepiej uff. Wczoraj ledwo usiedziałam a dzis na koncówce tylko sie kręciłam.

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
Zawsze gacie z pieluchą mozesz sobie fundnąć na ten rowerek... Trochę pomaga. Tak siedzisz i pedałujesz czy próbujesz bawić się w przyspieszanie, wstawanie etc.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49519 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385506
Sa tez na siodelka zelowe wkladki zamiast cale gacie kupowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
Gatki zabierze ze sobą na prawdziwy rower, którego moze się kiedyś dorobi, a opcja ze siodełka będa pasować? No nie wiem... Ale warto rozważyć jak są opcje i plany solidnego kręcenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49519 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385506
Taka wkladka sciaga sie i mozesz zakozyc na kazdy rower , ale trzeba podpasowac pod siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 440 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6741
Rower mam drugi dzien wiec na razie nie zapitalam na nim z wiatrem we włosach bo poprostu mi tez mega niewygodnie. Pierwszy dzien to sie ciągle poprawiałam , dzis troche lepiej . jakies 30minut robie 9-10km na lżejszej opcji. Potem bede sobie przestawiać wszystko na wieksze obciązenia itd ...nie chce tez odrazu nabawic sie kontuzji kolana. Na razie daje sobie kilka dni i podkręce go potem na wiekszy opór. Ja rower w domu mam ale damke miejską za to bez przezutek wiec jeździ mi sie kiepsko. Czasem podbierałam rower męża bo lzej mi sie jeździ heh

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 440 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6741
Czwartek

Dieta ok. Cwiczenia 1x30minut i 1x15 minut.

Miało byc2x 30 ale jak kręciałam zjawili sie goście. Wyzywałam bo w szmatach od cwiczen otwarłam im tak drzwi. A wystarczyło zeby smsa wysłali ... Posiedzieli i posiedzieli i mi czas zajeli . Poszłam teraz z psami i juz chyba zostawie to na jutro.


Dietka jak na fotkach.







1

.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] GingerBee i popuri od spasionego bąka do zgrabnej pszółki

Następny temat

[Dziennik treningowy] Porandojin i Marian- nigdy się niepoddawać

WHEY premium