SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Dziennik treningowy] Lucy-Bella

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59451

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12166 Napisanych postów 22005 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627408
Ale jest multum fajnych ćwiczeń z gumami na stojąco, wcale nie trzeba się kłaść. Nie poddawaj się tak łatwo:)
Ja sobie ostatnio zamówiłam 3 nowe gumy - i wyszłam na tym fatalnie - bo nie przewidziałam, jak bardzo dużo więcej oporu mogą mi dać niż ta standardowa czerwona którą mam. Nawet mój wysportowany Młody narzekał, ze z taką grubą zieloną to nawet ciągów nie idzie zrobić. Więc niby mamy 4 gumy na spółkę, a bijemy się o jedną czerwoną...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
praktycznie wszystko to co robimy na silowni mozna zrobic z gumami w domu
kwestia pomyslu i podpatrzenia cwiczenia na YT

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 440 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6741
TomQ-MAG
beda interwaly, jak sie dzik pojawi%)
haha to napewno . Odpukać jak narazie tylko ślady znajduje .



A z gumami no skupiam sie na tych cwiczeniach przy których mnie nic nie boli. Najlepiej i bezboleśnie to mi sie poprostu chodzi wiec marsz/kije sa bardziej przyjemniejsze. Na lekach tez juz lepiej ale rano odczuwam najwiekszy ból przy siadaniu i wstawaniu a potem juz z górki.

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
Sprobuj robic cwiczenia na leząco , nie powinno byc zadnych problemow z bolem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 440 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6741
rutkow
Sprobuj robic cwiczenia na leząco , nie powinno byc zadnych problemow z bolem

Własnie najgorzej jest na leżąco bo nic z nogami nie moge zrobić. Nawet położyc sie na płasko i kazdy ruch na bok to ból. Nie wiem juz sama od czego to .Nie boli jak stoje i sie ruszam . Poczekam jeszcze do pon i jak nie bedzie lepiej to jade drugi raz i niech kurde cos konkretnego mi powie . Poszłabym prywatnie ale leze i kwicze z kasą teraz.


Rozpiska środa

















Rozpiska czwartek

















Zmieniony przez - LUCY-BELLA w dniu 2019-05-31 09:55:40

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 440 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6741
Kilka fotek . I ta fasolka ze środy, której pewna nie byłam czy moge zjesc.










1

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 440 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6741
Piątek.

Rano cwiczenia z gumami. Dieta monotonnie nudna wiec nie ma co pstrykać . W południe wyjscie i zabawa z dzieciakami w forcie. A tak to nudy ...nudy.... nudy.... Jak wracaliśmy to zastała nas ulewa w tym trafiliśmy na tragiczny wypadek. O i tyle w skrócie hehe.
















Troche fotek













Zmieniony przez - LUCY-BELLA w dniu 2019-06-01 00:33:48

Zmieniony przez - LUCY-BELLA w dniu 2019-06-01 00:34:32

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
Nie zapomnij podsumowania w weekend zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
Co to za fort?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 440 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6741
TomQ-MAG
Co to za fort?
Fort Va Bonin
Zwischenwerk .

W środku w jednej części jest porobione do strzelania na lasery. Chociaż ja jestem bardziej za zwiedzaniem jednak takich miejsc niż zabawą...no ale bylismy tam zaproszeni wiec pojechaliśmy zobaczyc.

Mykam jeszcze dziś na ognisko z dzieckiem ale mam jakiś kryzys z kręgosłupem. W pon lekarz bo nie wyrobie . Niby było lepiej ale dzis to jakaś masakra ...schylić sie nie moge.








Zmieniony przez - LUCY-BELLA w dniu 2019-06-01 14:10:00
1

.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] GingerBee i popuri od spasionego bąka do zgrabnej pszółki

Następny temat

[Dziennik treningowy] Porandojin i Marian- nigdy się niepoddawać

WHEY premium