SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] pater007- every day makes a difference powrót s.41

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 55572

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Podsumowanie

38 dni na VLCD


Start- 22.04.2014 --> Koniec- 31.05.2014

Waga: 84,5 kg --> 73,4 kg -11,1 kg
Pas: 84 cm --> 72 cm -12 cm





18.04.2014





01.06.2014











Wnioski:

Pierwsze 4 tygodnie były łatwe i przyjemne.
Po miesiącu zrobiłem pierwsze ładowanie, forma ruszyła bardziej do przodu.
Po kolejnym tygodniu znowu ładowanie. Waga skoczyła mocno do góry, wydawało się że podlało, ale to było tylko złudzenie. Po tym ładowaniu zrobiłem największy progres.
Warto ładować po 4 tygodniach- zdecydowanie.
Po 4 tygodniach obawiałem się, że nie zdążę z formą do założonego terminu- miał być 6 czerwca. Pozmieniało i się trochę i ze względu na wyjazd musiałem skończyć tydzień wcześniej.

Jak ktoś ma jaja i silną wolę to ta dieta jest idealna do szybkiej wycinki.
Ja na pewno przy niej zostanę na kolejnych redukcjach.

Udało mi się jednak dojść do tego co chciałem, jestem bardzo zadowolony z tego etapu


Dalsze plany:

Niedziela i poniedziałek jem do woli, hulaj dusza piekła nie ma. Należy się reset
Od wtorku wracam na vlcd do weekendu, zbiję to co wpadnie przez te 2 dni podjadania, potem wyjazd na którym nie będę miał za wiele dojedzenia więc wpadnie reverse diet.
Po powrocie zaczynam dokładać powoli kcal i rozkręcam metabolizm.
Forma zrobiona przed latem, teraz mam zamiar podtrzymywać i pokorzystać sobie z wakacji, a od września startuję z masą i priorytetem na nogi

Z podziękowaniami dla miczelx'a za wielką pomoc w końcowy etapie!

Zmieniony przez - pater007 w dniu 2014-06-01 21:05:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Świetne rezultaty. Zachęciłeś mnie tylko do tej diety. Widzę, że startowałeś z bf-em około 16%, a skończyłeś około 9%. Fajnie ci to wyszło, gratuluję!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
Mi po 3 dniach świniopaśnika wystarczyły 2 doby na zrzucenie wody. Depletion + cardio.

A, i gratuluję oczywiście.

Zmieniony przez - WaSaBi w dniu 2014-06-01 21:32:47

Zmieniony przez - WaSaBi w dniu 2014-06-01 21:33:41

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2101 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113142
Suchutko :D, "spadki" podobne jak u mnie, u mnie w pasie 10cm. Tylko ja zaczynałem i zresztą skończyłem bardziej zalany. Mówisz teraz hulaj dusza piekła nie ma? Ja staram się ciągle hamować, ale to czekolada to masło orzechowe to kanapki, wszystko zjadłbym na raz :D Widać już u mnie, że wody naszło trochę. Apetyt masakryczny, ciągle mówię dość i idę po coś do jedzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 152 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3669
byłbym wdzięczny o info na PW z czego spod lady korzystasz :) dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
dobra sylwetka,ładnie sie wyciełeś mi też ta dieta przypadła do gusty ,zrobiłem na aniej życiową forme i napewno bede sie juz tylko na niej redukował , wiem juz jak radzic sobie z głodem wiec bedzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wydaje mi się, że zbyt późno zrobiłeś ładowanie pierwsze. Ja to widzę tak, że po dwóch pierwszych tygodniach robimy pierwsze ładowanko i później równo co tydzień następne. Oczywiście ładowania HC z +20% zapotrzebowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
wcale nie za pozno ,pierwsze ładowanie powinno sie robic po 4 tyg moim zdaniem potem jeszcze 2 tyg ciagnąć diete co daje łaczenie 6 tyg i tyle w zupełnosci wystarczy vlcd zeby sie super wyciąć

Zmieniony przez - KabaSss w dniu 2014-06-01 23:14:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja się odnoszę do tego, że napisał, że forma ruszyła po ładowaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
jarcow- BF startowy był mniejszy, ok 13%, tylko wody sporo na zdjęciu.
Teraz też jest niżej, stawiam ok 7%.

easy- hulaj dusza piekła nie ma, potrzebuję takie 2 dni na reset głowy i spokojnie odrobię w tydzień

jarcow- po pierwszym ładowaniu ruszyło, ale to nie był jakiś wielki skok, największy progres zrobiłem po drugim.
Imo te 4 tygodnie można ciągnąć, chyba, że u kogoś staje w miejscu, ale to już od organizmu i wspomagania zależy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót do ćwiczeń (trening na 4 dni)

Następny temat

Split 3 dniowy do oceny

WHEY premium