SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] pater007- every day makes a difference powrót s.41

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 55689

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Jak masz problem na vlcd to sprobuj takiego rozwiazania. Jedziesz przez tydzien na vlcd, w sobote robisz tren 15-16 (jakies fbw chociaz ja wole nogi) taki ciezki na maxa i po trenie zaczynasz ladowanie. Ja robilem pol na pol wegle proste zlozone czyli np makaron pelne ziarno a po nim lody. Ladujesz gdzies do 22 - czyli zeby to trwalo jakies max 8h i konczysz. W niedziele znowu vlcd i zaczynasz nowy tydzien. Mnie przez taki rozklad przestalo ciagnac do cheata a postepy dalej sa.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
tylko że on juz sie wyciął a problem leży w tym że nie ma celu zbytniego wiec w sumie na dobra sprawe najlepsze by bylo dodawanie kcal a nie siedzenie na vlcd chyba że ktos chce nawp*****lac sie syfu raaz w tygodniu wiec nie wiem w czym ten magiczny sposób ma pomóc , w dodatku parcie na zarcie to kwestia glowy ktorej takie cos i tak i tak nie zmieni jesli sie nie ma motywacji

Zmieniony przez - konamb w dniu 2014-06-30 14:51:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
każdy musi znaleźć metodę dobrą dla siebie
choć opcja vlcd + wyżerka praktycznie gwarantuje brak zalania się
ale jak kto woli

można kombinować
dodawać do vlcd co tydzień po x gram węgli i robić ładowania śmieciami nadal e7d
im dodając więcej [taki reverse] skracać częstotliwość ładowania
przy 100g+ węgli przerzucając się na 1cheat meal e7d [rzadziej/częsciej]

opcji multum
bardziej chodzi o to na ile głowa pozwoli na sposób wychodzenia z vlcd



Zmieniony przez - solaros w dniu 2014-06-30 15:16:35

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Właśnie ten brak celu rozpieprza wszystko.
Bo póki cel był to było wszystko dopięte w 100% i nawet nie miałem ochoty na cheaty.
Właśnie wleciał burger ze świniaka coś ala mcdonalds z frytami i idę zagryźć ciastem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 6031 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 129092
Pater taki mały off top wiem że jesteś po rekonstrukcji ACL jak trenujesz nogi robisz prostowanie nog na maszynie siedząc ? Ogólnie jakie ćwiczenie robisz na nogi żeby nie naciagnac lub nie ponadrywac tego przeszczepu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Sorka WSRH666, nie widziałem tego pytania a dawno nie wchodziłem w dziennik.
Prostowania już robię, ale na małym ciężarze, duża ilość powtórzeń, wolno tempo.
W sumie teraz robię już praktycznie wszystko, nie odczuwam żadnego dyskomfortu w kolanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Dzisiaj 5 dzień vlcd, jest całkiem spoko.
Tylko coś problem mam z pozbyciem się wody, mimo braku ww i sporej ilości cardio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
pokaż jak obecnie forma wyglada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Nie ma szans, muszę się jakoś tej wody pozbyć, mam cholerny efekt odbicia po diurze :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
ten efekt jest spowodowany tym ze cały czas szła diura czy jak to zrozumiec? czy od jednorazowej akcji?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót do ćwiczeń (trening na 4 dni)

Następny temat

Split 3 dniowy do oceny

WHEY premium