SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] pater007- every day makes a difference powrót s.41

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 55545

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Zgrzeszyłem
Wczoraj po ostatnim posiłku tak mnie złapało, że wpadło jeszcze 200g mussli+ 200g vitelle z lidla + ok 600 ml mleka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2101 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113142
Taki suchy jesteś, że to nie grzech :D. Ale dobra, w ramach pokuty 10 pompek i przysiadów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 152 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3669
jakie plany na najbliższe miesiące?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Sledze sobie dziennik od poczatku i powiem, ze efekty kozak.
Naczytalem sie i znowu robie podejscie do tej diety, bo wczesniej sie nie udalo do konca(swieta i tak juz maszyna ruszyla, ze sie zapomnialem troche i 12kg weszlo)
Mam do Ciebie pater pytanko, dzisiaj w aptece zakupilem len mielony chyba odtluszczony, oleofarm, nie wiem czy taki ma byc bo znalazlem w sieci tez tej firmy i jest napisane podwojnie odtluszczony. A na moim napisane jest mielone nasiona lnu uzyskane w procesie odtluszczanie. Dobry ten jest?

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
W poniedziałek pięknie się trzymałem wieczorem poszło trochę mięcha z grilla, tuńczyk, twarogi, wpc, max 2000 kcal.
We wtorek po 20 km drogi rowerem byłem tak wypłukany z glikogenu, że miałem ochotę umrzeć
Zrobiliśmy przerwę w Jastrzębiej Górze i pierwsze co poleciałem na kebaba. Potem 3 pączki na ciepło, 2 snickersy, gofr z nutellą, bitą śmietaną i owocami, duży lód włoski...
Kolejne 25 km zleciało już bardzo przyjemnie
No i tak popłynąłem z syfem, że skończę prawdopodobnie jutro...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
pater007
Micz polecił mi 2 szklanki wina, popijałem je z gliceryną 30 min przed pompowaniem się do fot.


Mozesz opisac dokladnie o co chodzi w tym winem?

Btw fajny dziennik, bede zagladal.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Alko podnosi ciśnienie, rozszerza żyły i kable wyłażą na wierzch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2101 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113142
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
winko czerwone w szczególności dobrze działa na żyłki :) po redu też piłem winko to przedramiona miałem masakrycznie okablowane .

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Piłem 30 min przed pompowaniem mięśni, więc w kwestii odwodnienia nie miało czasu zadziałać.
Ale i tak byłem mocno odwodniony bo furka poleciała
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót do ćwiczeń (trening na 4 dni)

Następny temat

Split 3 dniowy do oceny

WHEY premium