SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Wbrew zasadom wbrew fizyki prawom / TRENING BEZ MASECZKI STR 117

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194414

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
TRENING 17.05

ok 17
kilka minut bieżni
mobility
DZIWNY DZIEŃ, ALBO BYŁEM JAKIS ROZPROSZONY,ALBO BARDZO SILNY BO MAŁO CZULEM CIEZAR OGOLNIKOWO


1.PRZYSIAD ZE SZTANGĄ NA BARKACH
40 X 6
45 X 6
50 X 6 EWIDENTNIE CZUŁEM NIEDOSYT POWTORZEN ALBO CIEŻARU, BEDE NA WIEKSZYCH ZAKRESACH CHYBA PRACOWAL, CIĘŻAR ZACZALEM CZUĆ OD 55 KG
55 X 6
60 X 6

2. WIOSŁOWANIE HANTLAMI W OPARCIU PRZODEM TUŁOWIA O ŁAWKE (NIE MOGE SOBIE ZNALEZC CWICZENIA NA PLECKI DLA SIEBIE)
10 X 10
10 X 10
10 X 10
10 X 10

3.WYCISKANIE SZTANGI LEŻĄC FAJNIE SZŁO,DOŚC LEKKO,ALE MAM WRAŻENIE ŻE KLATKA MAŁO W TYM WSZYSKIM PRACOWAŁA,WIEC CO?
35 X 8 (35)
40 X 8 (40)
45 X 8 (45)
50 X 8 (50)
55 X 8 (52,5)

4. WYCISKANIE SZTANGIELEK NA BARKI CHWYTEM NEUTRALNYM
7 X 8
7 X 8
7 X 8

5. PODCIĄGANIE NA DRAŻKU PODCHWYTEM
5 POWTORZEN
5 POWTORZEN
6 POWTÓZEN ZAPAS SIŁY JEST

6. POMPKI NA PORĘCZACH
10KG DODATKU X 6
10 KG + X 6
10 KG + X 6 TU JUŻ POMAŁU MOC MNIE OPUSZCZAŁA I BYŁO MI CIĘŻEJ NIZ POPRZEDNIEGO TYGODNIA MIMO ZE TYLE SAMO POWTÓZEN

7. PLANK
3 X 40 SEKUND - WZIALEM SOBIE STOPEREK ZEBY WIEDZIEC ILE ,BO OSTATNIE TRENINGI ROBILEM BEZ ODMIERZANIA PRZERW,A ROBIAC INTUICYJNIE


Co z ćwiczen dodać na brzuch? Chcialbym zamiast planka jednego tygodnia cos, lato idzie fajnie jednak jakby solidniejsze kostki były :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 62331 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777975
Ja bym dał spacer farmera na koniec i allachy i powinno cały core ładnie porobić

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
allachy - kojarze robilem kiedys ,ale nie moglem poczuc tego cwiczenia. A spacer farmera hm,nie mam trap bara :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 62331 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777975
Nie musisz mieć trap bara zrób sobie z hantlami, zobaczysz, że jak zrobisz jednorącz to skosy zapłoną

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
ok,fajne wiem juz o co chodzi :) a zamiast allachow ,moglbym to ?

widzialem jak mlodziez u mnie na silowni na***%& tym cwiczeniem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 62331 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777975
To ćwiczenie to jest na prawdę świetna opcja ale bardzo trudna to nie tylko brzuch ale cały rdzeń. Świetne, a dodatkowo trudniejsza wersja jest ze stania, a nie na kolanach.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
bede probowal :) nie watpie w swoje sily,najpierw mniejszy zakres ruchu moge sobie pyknac najwyzej. Plank spoko progresuje,ale juz mi sie nudzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 62331 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777975
TomaszAZ
bede probowal :) nie watpie w swoje sily,najpierw mniejszy zakres ruchu moge sobie pyknac najwyzej. Plank spoko progresuje,ale juz mi sie nudzi


Ostrożnie w tym ćwiczeniu żeby sobie krzywdy nie zrobić. A jaką wersję planka robisz? Podstawową?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
tak,probowalem side plank ale kompletnie mi nie podeszlo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 62331 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777975
TomaszAZ
tak,probowalem side plank ale kompletnie mi nie podeszlo


Nie pytam o side plank bo to jakby inne ćwiczenie dlaczego nie podeszło? Pytam o plank jeśli powiedzmy w zwykłej wersji wytrzymujesz minutę można spróbować wersji rkc.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4dniowy split do oceny

Następny temat

Kobieta a siłownia

WHEY premium