SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Wbrew zasadom wbrew fizyki prawom / TRENING BEZ MASECZKI STR 117

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
no tak,tylko tu mialem na mysli czy hormony mogą by sprawcą tego az w takim stopniu. Widze lepiej wygladajacych ludzi , ktorzy silowo sie zmagaja z niewiele wiekszymi ciezarami wiec WTF po prostu ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
TomaszAZ
no tak,tylko tu mialem na mysli czy hormony mogą by sprawcą tego az w takim stopniu. Widze lepiej wygladajacych ludzi , ktorzy silowo sie zmagaja z niewiele wiekszymi ciezarami wiec WTF po prostu ;p


Oczywiście, że mogą hormony rozjechać wszystko. Ale też ważna jest ta aktywność fizyczna, ciężki trening i micha mimo wszystko dopięta na top.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
czuje rozp****** w sobie teraz :D nie chce sie podniecać,ale nic mnie nie boli, we wszystkich duzych bojach,czuje ze poza wyciskaniem lezac jestem daleko od swojego 80%CM. Wyciskanie w ostatniej serii chyba nawjiecej w zyciu mialem 60kg, teraz robie na 50
MC robilem 90-100 jakos tak, teraz 65 kg no i przysiady też pomalu sie w sumie zblizam do 80 % CM, jak robie 55 kg w ostatniej serii to juz jest ciezkawo ale tak rozsadnie, chyba 65 mialem w ostatniej serii najwiecej. Redukcje zrobie dwa miesiace i koniec ;) pozniej znow masa i siła. Poza brzuchem ktorego troche przybyło,podoba mi sie moja klatka,szerokosc w barach gdy waze 77 teraz a nie to co 69 xD moze jakies zdjecia zrobie i wstawie porownanie



Zmieniony przez - TomaszAZ w dniu 2018-05-02 09:48:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
No i elegancko ważne, że ten progres idzie i jesteś zadowolony. Progres powoli się buduje i to najważniejsze.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786

1.PRZYSIAD ZE SZTANGĄ NA BARKACH
35 x 8
40 x 8
45 x 8
50 x 8
55 x 8 ciezko było w ostatniej :D progresja powtórzen poki co, ciezarowa dopiero wejdzie
Zastanawiam sie czy lecieć teraz szybciej progresje ciezaru,a jak bede blisko juz swojego 80% i bede czul ze ciezko mi zwiekszyc ciezar nawet o 2kg to kombinowac ze zwiekszaniem powtorzen?

2. WIOSŁOWANIE SZTANGĄ IZOLOWANE
5 kg + pręcik x 10
15 kg + pręcik x 10
20 kg + pręcik x 10
25 kg x pręcik x 10

3. WYCISKANIE SZTANGI LEŻĄC NA ŁAWCE POZIOMEJ
30 X 10
35 X 10
40 X 10
45 X 10
50 X 12 SZLACHTA SIE BAWI A CO ? DAŁEM RADE

4. WYCISKANIE SZTANGIELEK NA BARKI chwyt neutralny - > KURDE ROBIE WEDLUG PRZEPISU TRENERKI I NAWET MALY CIEZAR JEST CIEZKI DLA MNIE
5 x 12
6 x 12
7 x 12

5.UGINANIE PRZEDRAMION ZE SZTANGĄ ŁAMANĄ
30 X 8
30 X 8
30 X 8 CIEZKO


6. POMPKI NA PORĘCZACH
3 SERIE X 10 POWTORZEN
+ 1 SUPERSERIA --> 10 KG 10-14 ? UNOSZENIE NADGARSTKÓW o to ->

pozazdroscilem TADKOWI przedramion ostatnio na szkoleniu i cos cza robic ;d

7. PLANK 3 X 35 Sek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
Jak tylko wyrabiasz założoną ilość powtórzeń to dokładaj ciężar. I tak ma być ciężko nie ma lekko

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
cos z fotorelacji hmm :) haha zgaduj zgadula co jest na ktorym zdjeciu xD










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
ups, na miniaturce nie widzialem ze na jednym zdjeciu jest sama miska X-D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
He he są na pewno kasza z kurczakiem i papryką ale co jest w tej misce to nie mam pojęcia

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
1. kasza gryczana z makrelą wędzoną i papryką
2. hehe na zakonczenie masy xD ktora sie nie chce skonczyc :D Makaron pelnoziarnisty, zblendowane mrozone truskawki, troche jogurtu naturalnego i wiórki czekoladowe
3. Tam chyba były kakaowe pieczone płatki owsiane
4. Jakas smiszna dekoracja mozzarelli ,brokuła i nasion słonecznika i pomidorkow;d
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4dniowy split do oceny

Następny temat

Kobieta a siłownia

WHEY premium