SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Wbrew zasadom wbrew fizyki prawom / TRENING BEZ MASECZKI STR 117

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194432

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
nie mysle ze nie ma sensu nic kombinować. Napracowałeś sie i zamierzam sumiennie do tego podejsc,aby nie szkoda bylo Twojej pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 62332 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 778000
Jak będziesz się obijał to dostaniesz fakturę za ułożenie planu i konsultacje online


Zmieniony przez - rion10 w dniu 2018-11-03 16:39:37

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786


i SIE NIE WYPŁACE bo najblizsze dwa miesiace zarobki pewnie w granicach 1000zł ,ale znow bede mogl czytać badania naukowe.
A tak serio to nie mam pojecia co zrobić. Nie wsmak mi troche koniec z tą pracą, no ale trudno. Nic nie moglem zrobic z ta idiotką.

TRENING DZISIAJ Z PRZED CHWILI

FBW
-5 MIN CARDIO
- ROZCIAGANIE DYNAMICZNE SECIK
- SCAPULLAR WALL SIDE 3 X 15
- FACEPULL 3 X 15 X 2 SZT
chyba mam dosc slabe te okolice lopatkowe, bo czuje taki dyskomfort , facepull normalnie mnie męczy tak jak kazde inne cwiczenie, a scapullar wlasnie wywouje gdzies taki dyskomfort (nie bol) w miesniach, jakby w rdzeniu laczenia ramienia z barkiem


1.GOBLET SQUAT Z HANTLEM
12,5 X 15
15 X 15
17,5 X 15
FAJNE CWICZENIE,SPODOBAŁO MI SIĘ, ROBILEM SOBIE POWOLI,TECHNICZNIE,HANTEL PRAKTYCZYNIE PORUSZAL SIE TYLKO W PIONIE, PLECY PROSTO, ŁOKCIE WEWNATRZ ROZKRACZONYCH KOLAN, PUPA NISKO

2.ŚCIĄGANIE DRĄŻKA GÓRNEGO WYCIĄGU
2 SZT X 15
3 SZT X 15
4 SZT X 15
(TO JEST CWICZENIE KTORE WYKONUJE SIE SIEDZAC DO KLATKI PIERSIOWEJ PRAWDA?) TUTAJ WYDAJE MI SIE ZE CIĘZAR PROBNY BYŁ ZA LEKKI POPROSTU, DOPIERO PRZY 4 SZTABKACH ZACZALEM CZUC PRACE MIESNI, TROCHE MIALEM CHYBA PROBLEM Z ROZROZNIENIEM "ZAAKCENTOWANIA ETAPÓW.." I PRACY W TEMPIE " 4010"

3. WYCISKANIE NAPRZEMIENNE HANTLI
6 X 15
7 X 15
8 X 15
15 POWTORZEN ŁACZNIE W SERII,CZY NA KAŻDĄ RĘKE? DUZO JEST MOZLIWOSCI BLEDU W TYM CWICZENIU?

4. WYCISK ŚCISKAJĄCY POZIOM TU BYŁ TROCHE PROBLEM. NIE POCZUŁEM ZA BARDZO NIC. W PIERWSZEJ SERII MIALEM KRAZEK 5 KG -WYGODNIE SIE WYKONYWALO POWTORZENIA,LECZ BARDZO LEKKO, W DRUGIEJ 10KG - ZAKRES RUCHU TAK MALY,WIEC ZASTANAWIALEM SIE CZY WZIAC JEDNAK 5KG,CZY CO ZROBIC ZEBY CZUC COKOLWIEK W TYM CWICZENIU, W OSTATNIEJ SERII WZIALEM HANTELKE 10KG , W MIEJSCU UCHWYTU ZŁOZYŁEM DLONIE DO MODLITWY I ROBILEM TO W TAKI SPOSOB NO I COS CZULEM JAK SIE KLATKA NAPINA. I JAK ROBIC NASTEPNYM RAZEM?
5 KG TALERZ X 15
10 KG TALERZ X 15
10 KG HANTEL 15

5. UGINANIE HANTLI SIEDZĄC SKOS
6 X 15
8 X 15
10 X 15
LEŻAŁEM TAK JAK NAPISAŁEŚ, RECE BYŁY DOŚC BEZWŁADNE,NIE WIEM CZY TO DOBRZE, TRUDNIEJ BYLO MI JE KONTROLOWAC NIŻ STOJĄC ROBIAC KLASYCZNE UGINANIA

6.PROSTOWANIE RĄK NA WYCIĄGU Z ROZRYWANIEM
3SZT X 15
4SZT X 15
5SZT X 15
FAJNIE ZADZIALALO NA TRICEPSY

7. CWICZENIE NA POPRZECZNY BRZUCHA
3 X 12

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
wiesz jak chodzi o Twoja pomoc,to nie martw sie pomyslalem żeby jakos Cie wynagrodzic,tylko dajmy sobie troche czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 62332 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 778000
Goblet to jest kozackie ćwiczenie i ja też bardzo lubię jako uzupełnienie bo jako główny bój za słaby ciężarowo.
Ale jest jak należy.

Ściąganie drążka tak siedząc, ważne żebyś na początku zaczął ruch łopatkami to nauka prawidłowego, pełnozakresowego ściągania. Notuj gdzie ciężar był za mały żeby później dołożyć.

Wyciskanie naprzemienne jest trudne ale uczy opanowania ciała przy ćwiczeniach unilateralnych, napinania rdzenia i kontroli.

W wycisku ściskającym opcje są dwie albo zostaje tak jak jest i ciężar większy, opcja druga to użycie hantli. Czyli bierzesz dwie hantle i łączysz je przed sobą i wyciskasz takie dwie razem złączone, sęk w tym, żeby właśnie to ściskanie było mocno odczuwalne. Wówczas są dwie siły działające na mięsień ściskająca i grawitacja.

Przy uginaniu powinieneś czuć głowę długą bicepsa.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 62332 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 778000
TomaszAZ
wiesz jak chodzi o Twoja pomoc,to nie martw sie pomyslalem żeby jakos Cie wynagrodzic,tylko dajmy sobie troche czasu


Nie zawracaj sobie tym głowy nie musisz się w żaden sposób odwdzięczać, więc spokojnie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
rion10

Ściąganie drążka tak siedząc, ważne żebyś na początku zaczął ruch łopatkami to nauka prawidłowego, pełnozakresowego ściągania. Notuj gdzie ciężar był za mały żeby później dołożyć. - tak notuje wlasnie

Wyciskanie naprzemienne jest trudne ale uczy opanowania ciała przy ćwiczeniach unilateralnych, napinania rdzenia i kontroli.-tak tez zauwazylem ze sprawia mi to wlasnie trudnosc w tym cwiczeniu i wymaga duzo koncentracji

W wycisku ściskającym opcje są dwie albo zostaje tak jak jest i ciężar większy, opcja druga to użycie hantli. Czyli bierzesz dwie hantle i łączysz je przed sobą i wyciskasz takie dwie razem złączone, sęk w tym, żeby właśnie to ściskanie było mocno odczuwalne. Wówczas są dwie siły działające na mięsień ściskająca i grawitacja. - rozumiem,a powiedz mi czy dlonie pozostaja nieruchomo? Bo gdy zaczynalem cwiczenie, dłonie "na amen" kciukami do twarzy, a w koncowej fazie ruchu mialem taką pokuse ze rotowałem dłonie,tak ze nadgarstki były naprzeciwko twarzy. Jechac maksymalnie do punktu w ktorym kciuki są naprzeciw twarzy,czy takie rotowanie robic na koniec?

Przy uginaniu powinieneś czuć głowę długą bicepsa.- no to tak czulem :)



Zmieniony przez - TomaszAZ w dniu 2018-11-04 16:46:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 62332 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 778000
Przy ściskającym jeśli zostanie talerz to tam ciało samo wybierze najlepszą pozycję



od 2:20 tylko że wykonujesz leżąc nie stojąc

W bicepsie prawidłowo głowa długa/zewnetrzna ma być odczuwalna.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
ok czaje super,moge wziac wieej niz jeden talerz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 62332 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 778000
TomaszAZ
ok czaje super,moge wziac wieej niz jeden talerz


Oczywiście, że możesz musisz jednak pamiętać, że dwa talerze jest trudniej utrzymać więc przyjmij dobrze pozycję bo talerz na twarzy to nic fajnego
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4dniowy split do oceny

Następny temat

Kobieta a siłownia

WHEY premium