SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Wbrew zasadom wbrew fizyki prawom / TRENING BEZ MASECZKI STR 117

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194099

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
rion10
Wszystkie ćwiczenia są w porządku ale ich nie wykonuje się ot tak. Trzeba wiedzieć jak je wykonać, jak ustabilizować łopatkę i jak ustawić ramie w innym wypadku niewiele dają. Co do fizjo nie ma dobrych i tanich. Jak ktoś jest fachowcem to niestety się ceni.


Zgodzę się, że w przypadku takich ćwiczeń bardzo pomocne są szczegóły i poprawki fizjoterapeuty.
Ale te ostatnie ćwiczenia z gumami to naprawdę nie jest jakiś rocket science, nie przesadzaj.
Barki zrotowane do wewnątrz (czy jak to tam nazwać) to nie jest jakiś kosmiczny problem, do którego trzeba mieć fizjoterapeutę kadry piłkarskiej.

Ja chodziłem do dwóch miejsc we Wrocławiu, których właścicielami są mgr-owie fizjoterapii (z kilkunastoletnim doświadczeniem i ogromną wiedzą w ćwiczeniach z ludźmi.
20 zł za zajęcia grupowe. Rozwiązały wszystkie moje problemy (rehabilitacjawroclaw.pl i jogawewroclawiu.pl/, jakby ktoś chciał wiedzieć - to nie jest reklama, po prostu piszę, żeby ktoś mi nie napisał, że to z kapelusza wyciągnąłem)







Zmieniony przez - xorton w dniu 5/1/2017 9:25:22 PM

Zmieniony przez - xorton w dniu 5/1/2017 9:26:26 PM

Zmieniony przez - xorton w dniu 5/1/2017 9:39:43 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
a tu wczorajszy trening 30 KWIETNIA

1.MARTWY CIAG UGIETE NOGI
40 x 10
50 x 10
60 x 8
70 x 6
80 x 6 bylo ciezko,raczej tez bylo technicznie,ale na nstepnym treningu zrobie 5 kg mniej kosztem dwu powtorzen wiecej tak dla bezpieczenstwa

2.WYKROKI Z KETTLAMI PO 10KG NA STRONE
10 kg(x2) x 6 powtorzen na każdą noge
10 kg(x2) x 6 powtorzen na każdą noge
10 kg(x2) x 6 powtorzen na każdą noge
10 kg(x2) x 6 powtorzen na każdą noge

3.WYCISKANIE SZTANGIELEK NA SKOSIE DODATNIM
10 x 10
12 x 10
14 x 8
18 x 6

4.WYCISKANIE SZTANGI SIEDZAC NA SUWNICY (NIE BYLO WOLNEJ SZTANGI,SUWNICA W MOIM ODCZUCIU ULATWIA DUZO PRACE WIEC TO NIE DLA MNIE,TYLKO DLA JAKIS NADMUCHANYCH KOKSOW CO SOBIE ZALOZY 50,A Z TEGO DZWIGA I TAK ZE 30
22,5 x 10
32,5 x 10
27,5 x 12

5.PODCIAGANIE NA DRAZKU PODCHWYTEM
6
6
7
powtorzen

6.POMPKI NA DWOCH PILKACH LEKARSKICH(KIEDYS WIDZIALEM JAK SCOTT ATKINS TAK TRENUJE I CHCIALEM SPROBOWAC. DOSC CIEZKO,PLUS WALKA ZE STABILIZACJA W NADGARSTKACH
3 SERIE PO 8 POWTORZEN

7.PLANK
3 SERIE PO 30 SEKUND


Rion -ulozylemn sobie juz nowy plan ktory wdroze w pelni w przyszlym tyg.Wpisze go zaraz w tamtym temacie w ktorym byl dyskutowany


Zmieniony przez - TomaszAZ w dniu 2017-05-01 22:59:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
BUTTWINK/ZAWIJANIE MIEDNICY WYKRYTE!! Jutro wrzuce filmik i ciekawa historyjke jak doszlo do "nagrania" :D fajnie ze to wykryłem.Niefajnie ze to robie,mialem jednak nadzieje ze robie przysiady prawidlowo. Dupka mi sie zagina jak osie kiedy żądli :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777801
No to trzeba będzie popracować nad mobilnością bioder i pewnie rozciągnięciem tylnej taśmy. Wrzuć film obadamy

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
No wiec historyjka taka. Jak wiecie lub nie jestem w Angli :D no i cwicze sobie te przysiady podchodzi chlopaczek i pyta ile mi serii zostalo (w jezyku angielskim) ja mowie ze ostatnia. No i tak sobie widze ze koles stoi nic nie robi tylko czeka,to pomyslalem kurde okazja zeby mi filmik zrobil,bo nie mam z kim tego zrobic a czuje ze cos jest nie tak bo plecy bolą. No i gadam do niego po angielsku czy czeka tylko na to. A on chyba stednio angielski rozumial.. pilem Polska piwniczanke zielona(widac na obrazku) i mialem podkoszulek POLSAT WZRUSZA.Wiec on pyta czy jestem z Polski :D haha no i tak sie zgadalismy i poprosilem go o pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777801
Nie ma źle z tym przysiadem. Widać, że deliktanie biodra na dole rotują ale nie jest to jakaś duża rotacja. Możesz delikatnie zmniejszyć ciężar i pracować nad dołem przysiadu.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
no wiem,tylko ze ja to robie jakby nieswiadomie.Nie wiem jak pracować nad tym dolem przysiadu. Plus chyba mam przepukline pachwinową.Jutro ide do lekarza i mam nadzieje ze zdiagnozuja mnie porządnie. Choc chyba wieksze zaufanie bede mial jak opisze sprawe tu na forum w dziale zdrowie.Czy przepuklina jest grozna czy z tym mozna chodzic pare miesiecy np ? Silownia odpada to wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777801
To najpierw ogarnij sytuację z przepukliną żebyś był pewny, że to na pewno nie to a później będziesz myślał jak poprawić przysiad

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
obawiam sie ze to to..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4dniowy split do oceny

Następny temat

Kobieta a siłownia

WHEY premium