SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening bez sztangi...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3309

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6317
Sytuacja przedstawia sie następująco: mam 15 lat waże 71kg przy 184cm wzrostu i nie chce być nie wiadomo jak rozwalonym w barach i w bicepsie bykiem. Chce tylko troche rozbudowac klatke zeby miec sylwetke nie odstraszającą dziewczyn. Na siłownie mógłbym się zapisać ale mam wątpliwości co do sensu...
I tutaj sie rodzi moje pytanie - czy da rade cos wyrzezbic za pomocą metod domowych tzn. drążek, hantle po 5 kg, sprężyna? Załatwienie sztangi graniczy raczej z cudem w moim przypadku bo po prostu nie mam miejsca na takie bajery. Taka sztanga na pewno by cos wiecej pomogła ale z przyczyn technicznych nie da rady:/

Z góry dzięki za odp
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 491 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14527
Możesz lepiej sie wyrzeźbić niż wiele osób na siłowni.Tylko musisz dobrze i cieżko ćwiczyć!!Pozdrawiam i życze powodzenia

"O sporcie jesteś pokojem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Masz malo masy jak na ten wzrost wiec nie masz co tutaj rzezbic no chyba ze z kosci na osci

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6317
Dzięki z odpowiedzi! Z przybraniem masy problemów chyba nie będzie bo przez ostatnie 2 miesiące przytyłem 10 kg:)
Jeszcze jedno pytanie - jeżeli zaczne systematycznie ćwiczyć i "rzeźbić się" to czy będzie to miało wpływ na wyniki w bieganiu? Bo dotychczas miałem jedne z lepszych w szkole i szkoda byłoby to stracić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1953 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28926
A czemu nie chcesz zapisać się na siłkę? Przy Twoim wzroście trudno będzie zrobić z siebie kwadrata. Z tym co masz możesz ćwiczyć bica, trica, jeśli nie chcesz sztangi to rób chociaż jakieś pompki. Drążek daje naprawdę dużo możliwości, więc z niego też nie rezygnuj. Powodzenia w budowaniu muskulatury.

PS.Naprawdę zastanów się nad siłką. Ja dużo bym dał, aby mieć porządną w okolicy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6317
Wymyśliłem sobie taki plan codzienny:
1. 30 przysiadów
2. 5 minut hantle na biceps
3. Aerobiczna 6 Weidera [ https://www.sfd.pl/1/images2006/20060101222231.gif ]
4. 5 minut rozciąganie sprężyny z przed i za siebie
5. 5 minut hantle na triceps
6. 5 minut podciągania na drążku
7. 20 pompek (co tydzień +5 więcej)
8. 20 brzuszków ( co tydzień +5 więcej)

Całość zajmuje około 1 godziny z odpoczynkami:) Ma ktoś może linki do opisanych ciekawych ćwiczeń typu aerobiczna 6 weidera?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 196 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17370
pomijajac fakt ze trening taki troche dupny , to mysle ze nie zrobilbys ani jednego brzuszka po wykonaniu dniowki a6w :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Do dupy ten trening

- http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.htm

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6317
Niedawno właśnie znalazłem tu gdzieś na forum link do tej stronki i jest rzeczywiście za***ista! Gdybym wcześniej ją znalazł na pewno nie założyłbym tego tematu:)
Dzięki za odpowiedzi;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
Niema co się zastanawiać zapisz się na siłownie a niepożałujesz

Gwarantuje że niestaniesz się szybko kafarem wiec bez obaw możesz ćwiczyć na normalnej siłowni

powodzenia
...
Napisał(a)
Usunięty przez Fuckmaster za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2110

Bądzcie wytrwali w tym co robicie, szczególnie w treningu siłowym

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Na zmianę czy po kolei

Następny temat

Prosze o mala pomoc i porady.

WHEY premium