SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

///PROJEKT MASA 2 - krisking12///**Team Panda**

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31121

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
hm, mogę się mylić, ale jak na moje oko to w tej redukcji zabraknie ostatniego szlifu i końcowego docięcia, bo stoisz na pograniczu dwóch paliw - albo ruszysz jedno albo drugie i pójdzie, mocno pójdzie albo zrobisz lekkie zmiany, ale takie też zmiany będą na sylwetce w końcowym etapie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 3626 Wiek 2 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86266
Sztywny - na treningach i po aero wyglada to calkiem okej ale poza treningami to widac ze jeszcze sporo tluszczu siedzi, zwlaszcza z przodu ciala (klatka i brzuch).

Antek - tyle ze narazie spadek wagi jest bardzo szybki na zbilansowanej. Zobacz:

ja
Spadki:
poczatek: 87,0 kg
I tydzien: -1,5 kg (85,5)
II tydzien: -1,1 kg (84,4)
III tydzien: -1,0 kg (83,4)
IV tydzien: -0,5 kg (82,9)
V tydzien: -0,6 kg (82,3)
VI tydzien: -0,9 kg (81,4)
VII tydzien: -1,0 kg (80,4)
VIII tydzien: ? (?)
9 tydzien: -? (78,2)
10 tydzien: -0 kg (78,2)
11 tydzien: -1,8 kg (76,4)
12 tydzien: -0,8 kg (75,8)
13 tydzien: -1,1 kg (74,7)
14 tydzien: -0,5 kg (74,2)


Sredni spadek wagi wyjdzie ok 0,8-0,9 kg / tydzien. Calkiem sporo, dlatego boje sie kombinowac zeby nie zyebac sprawy i nie popalic miesnia.


Narazie zalozenie (ustalone z Darkiem) jest takie ze (po przerwie) zostaje na zbilansowanej z tym ze schodzimy z tluszczy (na poczatek do 70g a w koncowce redu do 55g).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
sam spadek wagi jeszcze o niczym nie mówi, odstaw węgle to tracisz lekko 2-3kg, sama zawartość jelit i woda. Bardziej chodzi tu o optykę sylwetki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 3626 Wiek 2 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86266
Mysle nad przejsciem na low-carb wlasnie. Nigdy nie testowalem a w sumie to pasowalby mi taki sposob odzywiania.

Po tygodniowej przerwie takie proporcje beda okej?

B: 190g (2,5 g/kgmc)
WW: 220g (3g /kgmc)
T: 150g (2 g/kgmc)

~3100 kcal

Start z wyzszego wegla zeby potem przycinac. Ma to sens czy jakis inny rozklad BTW bedzie lepszy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2169 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26676
z założenia LC zaczyna się od 150g/100g węgla, ale wg mnie ma to sens, by zacząc z wyższego, a później ciąc kcal z węgli właśnie

Zmieniony przez - koorasy w dniu 2013-07-23 23:15:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 3626 Wiek 2 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86266
Tylko czy jest sens tak zaczynac. Moze dac od razu te 150-170g WW na start a tluszczy np. 170g. Tyle ze dalsze przycinanie bedzie po prostu z tluszczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2169 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26676
Uważam, że można to rozegrac na wiele sposobów. LC zakłada cięcie węgli do 50g jak dobrze pamiętam, ja robiłem tak, że zszedłem do zera i przeszedłem na CKD. Możesz ciąc z fatu, ale będziesz wtedy szedł bardziej w stronę LF. Niektórzy jeszcze robią tak, że ciągle jadą na 100g węgla, czy to redu czy to masa. Więc rozwiązań jest dużo, pomyśl i wybierz najlepsze dla siebie

Zmieniony przez - koorasy w dniu 2013-07-23 23:24:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
pierwsza podstawowa sprawa, rozróżniać odpowiednio: low carb, high fat, ckd - częścią wspólną jest podstawa w tłuszczach, ale to tyle.

Klasyk low carb - rzadko widywałem ludzi, którzy by wchodzili na lc na 3g tłuszczu czy nawet więcej, zazwyczaj jest to tak, że mają i mało węgla i mało fatu i tracą mięśnie. Dla mnie gra nie warta świeczki.

CKD - cykliczna ketoza, więc żeby ketoza się udała, to nie może być dużo białka w diecie, jeśli będzie to nici z ketozy.

High fat - obecnie sam stosuję, mało węgla, dużo tłuszczu. Podbijanie tłuszczami, w zasadzie tu się może skończyć nawet na 4g tłuszczu, więc dawka dość spora (przy masie).

Myślę, że jak zaczniesz od 2,5g węgla to będzie odpowiednio i całe węgle upchnąć po treningu albo rozłożyć na rano i pory okołotreningowe. Stopniowo schodzić z węgla, tłuszcz trzymać na takim samym poziomie. Dopiero jak już ustanie to ciąć z tłuszczu. Kcal może wyjść mniej niż przy low facie, ale tak to już jest. Posiłki też będą mniejsze objętościowo, ale bardziej sycące
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2169 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26676
Antek dużo białka w diecie to mniej więcej ile g/kgmc? i dlaczego nici z ketozy? Bardzo mnie interesuje CKD więc będę wdzięczny za odp

sory za OFFtopic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
bo dużo białka skonwertuje do cukru. Dużo to 2,5-3. Na ketozie podaż proteiny winna wynosić 15% zapotrzebowania, choć niektórzy przyjmują jeszcze mniej, a niektórzy ciut więcej. Należy wyczuć. Ketoza ma zadanie chronić mięśnie, ale nie ma mowy o budowie na redukcji, co to to nie. Dużo jest o tym materiałów, zapoznaj się
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuję rady. (zdjęcia)

Następny temat

///PROJEKT MASA 2 - SZTYWNY91///**Team Panda**

WHEY premium