SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

* * * * Spamerski Post Ślązoków * * * *

temat działu:

Informator ŚLĄSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 411400

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
Siema !!!

Wczoraj niemogłem wejść na SFD przez jakiś czas , znowu się coś ***ie
Dzisiaj naszczęście lepsza pogoda i wyjde sobie na dwór, a nie jak wczoraj że pół dnia przesiedziałem przed kompem, a drugie pół na Thaiu . Za kilka godzin na siłke się wybieram.

Don - Masz racje miętki to spoko gość, a ogólnie całej tej afery by niebyło jak by DD niebeształ modów

Tomek - popieram twoje zdanie o Iboku hehehe

Pak -

Bartoz -

Ibok -

Arriva -

Maniek -

Theril - Aeiou, aeiou. bryyyyym, bryyym, bryyyyyyyyym

Zmieniony przez - grom1234 w dniu 2006-05-02 10:04:58

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
Theril ile wyciskasz teraz ?? chyba że nie o taki rekord chodzi

Zmieniony przez - grom1234 w dniu 2006-05-02 10:06:41

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1240 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8095
grom i co kozaczysz Jo przy wadze 75 dzweigom eee nie wiem bo nie cwicze ale mam zamiar od czerwca sie wziasc za silke bo teraz nie moge - rehabilitacja z palcem ktory sie juz chyba zagoil kontrola w piatek ciekawe co mi powiedza bo od dzisiaj rana jzu bez szyny chodze - szyna polamana i do dupy

"Gdy Ty Sie Op*****lasz Ktos Inny Trenuje By Skopac Ci Dupe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
a co wyciskanie to wyznacznik męskości ??









niczym sezonowcy albi ile masz w paci, łapie, mule itd

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
nie wyznacznik, ale fajnie się tak czuje że podnosze więcej niż niektóre koksy u mnie na siłce

Goście są prze***ani np. przychodzą 1 raz na siłke niewiedzą co do czego, a miesiąc łapa jak pudzian nogi jak ja w pasie , a na ławeczce cisną po 70 kg

U mnie na siłce jest taki jeden frajer, w****ia mnie i kiedyś mu do******le albo kto inny to zrobi gość przyszedł na silke 1 raz i zaczął kozaczyć, a g**** podnosił patrze za miesiąc wygląda prze***anie masa, rzeźba na ławeczce podnosi ponad 120 kg, a miesiąc temu niemógł podnieść 40 koksiarz ***any

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1240 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8095
sa ludzie i parapety
Jo sie zaliczom do ludzi nie cwicza na silce bo wydaje mi sie ze mom spoko figura Najwazniejsze jest to zeby siebie akceptowac a nie robiuc czegoc przez presje wywolana przez towarzystwo itp. Mam zamiar teraz od czerwca cwiczyc tak rekreacyjnie zeby troche mioesni ubic bo przy wadze 75 jestem nawet dobrze zbudowany jak na 180 cm wzrostu, szybki itp ale bych chcial sie troche sily narobic bo wiece jak jest w parterze. Technika dobrze ale i SILA musi byc

Pozdrawam wszystkich normalnych i moja rada nie zmieniajcie sie nigdy

"Gdy Ty Sie Op*****lasz Ktos Inny Trenuje By Skopac Ci Dupe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
To żeś ******lnął przemowe

Ale masz racje , ten kto trenuje parter sam wie, że sama technika i wieloletni staż treningowy nieda nic bez siły i masy. Ja chodze na siłke już od 2 lat, a do tego żebym zaczął ćwiczyć namówili mnie kumple, oni wcześniej już ćwiczyli odemnie i namawiali mnie żebym się też zapisał i po ich namowie zgodziłem się , pół roku później zacząłem sie zastanawiać na SW i natknąłem się na mój klub Thaia, od tamtej pory regularnie ćwicze MT i chodze na siłownie .

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 964 Wiek 26 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15523
Ja ćwicze bo che wyrywać dupy Gdy słoneczko grzeje i jest +38 zakładam mój obcisły bezrękawnik i wychodzę sobie na plac.Rozpoczynam wtedy łów.Widzę mięso i ruszam.Instynkt zamozachowawczy.I zła się nie lękam czy ma chłopa czy nie bo mój obcisły bezrękawnik i blingbling chroni mnie

~ "...obraża mnie ten obraz próżności - pokaz mody a nie możliwości..." ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1240 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8095
ariva ale zes u******lil hehe

Grom no moze przemowa ale na ten temat to moge sie rozpisywac bojakby nei bylo to ja sie nie zniemiam a widzialem juz duzo znajomych ktorzy sie wlasnie zmieniali zeby sie "przypodobac" innym. Wnerwiajace to jest bo jednak heh :-/ szkoda gotki.

Wazne zeby Ci normalni byli soba i nie zmeniuali sie nigdy, oraz nie zwarzajac na przeciwnosci losu dazyli do swego wymaroznego, upragnionego celu

"Gdy Ty Sie Op*****lasz Ktos Inny Trenuje By Skopac Ci Dupe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
Arriva - teraz to żeś do******lił

Tomek - "widzialem juz duzo znajomych ktorzy sie wlasnie zmieniali zeby sie "przypodobac" innym." skąd ja to znam, niechce tutaj wypisywać imienia ani nazwiska tek osoby, ale niech wie że kiedyś będzie miała prze***ana i to GRUBO, nietylko o demnie, ale od innych też za swoje zachowanie. Jeden taki gość który wcześniej był jakiś normalny tzn, że dało się z nim pogadać, wypić itd, a od kąd zaczął chodzić na siłke zrobił się takim*****em, że szkoda słów

Zbijam na siłke

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Test :-)

Następny temat

Siłownie

WHEY premium