SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

* * * * Spamerski Post Ślązoków * * * *

temat działu:

Informator ŚLĄSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 411134

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
pse pse pseudorapy ch*j wam do japy

Zmieniony przez - Don garcia w dniu 2006-04-08 11:13:20

Zmieniony przez - Don garcia w dniu 2006-04-08 11:13:36

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
ide coś popisać w treningu więc będe miał lagi

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
DON nie pomagam w treningu bo mi sie nie chce pisać jedno i to samo
A pozatym tam jest syf jak nie wiem nawet tam nie wchodze

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
grom ja kiedyś spaliłem przedszkole

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
"ziele, ziele ma przyjaciół wiele" - dread squad

"nienamiawiam lecz powtarzam, w kółko - pal ziółko, pal ziółko" - hemp gru

Pozdro

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
cała ściana sie zajarała i straż przyjechała i gasili a ja zdupiłem do lasu i obserwowałem

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
hahahahah

To ja jak kiedyś byłem w pierwszej klasie to szliśmy z klasą topić marzanne i ja z dwoma kolegami poszliśmy w drugą stronę, a to był las jeden kumpel miał zapałki i postanowiliśmy zrobić sobie ognisko i zapaliliśmy kępe trawy i ***neliśmy pod drzewo hahah my już tacy ucieszeni, że się pali, a tu nagle wiatr dmuchnął i całe kurva drzewo sie zapaliło (LOL) nauczycielka nas wyczaiła, że nas niema i zaczęła biegnąć w nasza strone a my *******laliśmy przed nią i jak sobie to przypominam to zawsze leje ze śmiechu jak po***dobrze, że jakoś ugasiliśmy to

Pozdro

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
najlepsze jest to że jak to podpaliłem to miałe 16 lat

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
ch** z syfem, mi nikt nie pomagał jak zaczynałem...
i ćwiczyłem jak ******lnięty
wiec ja jak moge to pomagam, ale ja sie tam nie znam

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
druga sytuacja to było nasze podwórko - plac zabaw

Ja z kumplami z osiedla grałem w piłke i my mamy tak zrobione, że wokoło boiska jest taka sporo górka i zawsze po meczu sobie siadamy ( góra jest tak wokoło jednej połowy boiska, za***isty klimat) no i skończyliśmy grać i kumpel poszedł po zapałki chciał sie pobawić trochę (było lato) zapalił siano i odwrócił się w drugą stronę jak my zaczeliśmy spier-dalać to on się odwrócił do tego ognia i patrzy, a tu cała góra się już jara i on tak stoi niewie co robić i mówi ze łzami w oczach, a właściwie do drze morde
- "kurvaaaaaaaaaaa pomóżcie mi, tatoooooooooo, tatooooooooooooo pali się kurvaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!"

a my zamiast mu pomóc leżymy i tak polewamy że mój kumpel się w majty zlał, mój kumpel ten co gasił zdjął bluzke takiej lasce i nap*****lał w tą górke- hahah ta laska płacze, że nowa bluzka, a my jeszcze większy polew, ludzie z bloku się patrza jego stary wychodzi i też sie drze, żebyśmy mu pomogli a nie śmiali się, a my wtedy w jeszcze większy polew, kurvaaaa jak to sobie przypomne i potem ktoś zadzwonił po straż i jak po tym wszystkim go zobaczyliśmy to znowu zlewaliśmy - hahahahha

Pozdro

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Test :-)

Następny temat

Siłownie

WHEY premium