SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

* * * * Spamerski Post Ślązoków * * * *

temat działu:

Informator ŚLĄSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 411161

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
ja też tak musze
dziś skopiuje z neta jutro wydrukuje i myśle że bedzie OK

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
taki znajomy moj szedł do odpowiedzi ustnej z polaka ze sciągami i mu wyleciały z rekawa

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
i co oblali go?

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
teraz to nie trzeba mieć ściag na ustnej - uczysz sie prezentacji na pamiec i pozniej podejmujesz rozmowe i END!
Ale na pisemnej owszem trzeba mieć, bo inaczej nie da rady

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1055 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6277
Ja juz mam prezenacje od paru miechow a maturka dopiero za rok

$$ Mafia Ślązaqf $$

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
a skad wiesz jaki bedziesz mial temat?

Zmieniony przez - Maniek87 w dniu 2006-05-01 20:57:16

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
ja ****a jestem ciekaw mojego egzaminu na elektronika...

masz 2 testy. Jeden z elektroniki-musisz mieć conajmniej 75% by zaliczyć, drugi to z podstaw przedsiębiorczości musisz mieć conajmniej 35 % chyba

na całe 2 szkoly elektroniczne pobliskie, zdało ok 6 osób próbną oczywiscie w sumie***** juz nie chce być elektronikiem

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 964 Wiek 26 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15523
Don Garcia można z Tobą jakoś na priv pogadać jakieś GG lub mail bo mnie cholernie ten mój plan dobija.Tydzień przerwy od siłowni + moje małe ramiona i myśli samobójcze .Wiem że pewnie więcej ludzi Ci dupe truje więc możesz odpowiedzieć jak Ci pasuje

~ "...obraża mnie ten obraz próżności - pokaz mody a nie możliwości..." ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1055 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6277
Maniek - przeiciez temat na polski, temat prezenacji samemu sie wybiera, nie ?

$$ Mafia Ślązaqf $$

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Test :-)

Następny temat

Siłownie

WHEY premium