SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

* * * * Spamerski Post Ślązoków * * * *

temat działu:

Informator ŚLĄSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 411436

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3295 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13533
-Maniek czas na kolgejt
-ale mamo ja jeszcze maluje

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
Dzis pije z umiarem
zawsze tak mowie przed biba

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26584
******lone cwaniaki w autobusahc wracam se z silowni stoji 2 kolesi po 17-18 latek 180 wzrostu i sie napinaja nokia 7650 w dloni i napinka powietrze w plucach ... i wychdozi z autobusu na przystanku i wy****il mi zbara ja mwoei oc jest a on cos ci ****an ie pasuje i wy****ilem mu buta wypadl z autobusu zaczela mu cewa leciec i dzownei po straz miejscka mowi ja mowie cos jeszcze? on kiwnol reka i zaczeli kajs biec z kumplem w przeciwna strone jakie cwaniaki doi czasu pwoiedzialem matce a matak m iz tekstem ty ****a rob tak dalej ktos ci powyp*****la keidys zeby zoabczysz ****a skonczy sie tez*****u cwaniakujesz :/}czekaj tylko bedziesz mial ****a sprawe w sadzie :P haha ide zjesc i lece do laski nareczka kozaki:P

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3295 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13533
ja dzis na ognisko ide

Rynek -

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
Rynek takie sytuacje to co tydzien..
pak ognisko bez alko rozumiem..

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3295 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13533
Maniek - no

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26584
****a mac jestem chory :( nie wiem juz ktory raz w tym roku ;/ ja ******le na łydkach mam takei zakwasyy ze jak zginam kolano to cuzje jak by mi sie ****a miesien wyrywał ;/ ***ane

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9022
Siamano Maffffffiozi:) wracam do swiata zywych:) od poprzedniego czqwartku walilem:) to juz nie jest smieszne:)

OD DZIS ZERO ALKO!!!!!!!!!!!!!! no moze jeden browar i zaczynam cwiczyc. Wogole bylem w czwartek po spodnie i gosciu sie pyta ile w pasie? a ja ze jakies 82 a tu dup, 90 mam:)

Szybkie pytanko, bo nie chce mi sie szukac,ile brac GLUKOZAMINY i w jakich dawkach???

Ja bym bral po 500 mg 3 razy dziennie po posilku, ok?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3295 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13533
yoyo

Dob - kope lat alkoholiku

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9022
Przeszukalem mieszkanie i znalazlem jeszcze troche tauryni i mono MC z olimpu, I NIECH MI KTO POWIE, TAURYNKA to biale czy te zoltawe tabsy? bo wymieszalem wszytsko w jedym pudelku:) znalazlo sie jeszcze sporo omegi, kilo carbo, kilo bialka(przeterminowana ostrowia o 3 miechy ale zjem:) witaminy z mineralami, apteczne zma, no i glukozaminka:) no i troche cp

Jak myslicie, przypiepszyc od razu z grobej ruly i od razu wcinac kretke? od pon pierwszy trening i chyba zrobie tak, ze bede walic z rana p[o 5 gram, wpier mono a pozniej cp,

I NIE PISZCIE MI O DIECIE!!!!!!!!! bo daja leb ze 80% z wos niy czimie:)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Test :-)

Następny temat

Siłownie

WHEY premium