SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

* * * * Spamerski Post Ślązoków * * * *

temat działu:

Informator ŚLĄSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 411147

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 423 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9576
nieźle
dostałeś wiecej kap niz ja banow

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
yeah agencja ochrony osob i mienia.. <yes>;;D
hhrhrr...

Mam fajne ciuszki..

Zmieniony przez - Maniek87 w dniu 2006-10-11 14:56:52

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 423 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9576
obcisłe?

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26584
A ja chory :( :( migdaly mam podpuchniete i powiekszone ze no masakra i nie umiem przelykac :(((( ehh z tymi kapami to nei am smiesznie dzisiaj mnie z kumplami babka z histy z***ala z gory na dol bo dala mojej wychowawczyni kartki z wiedzao szkole keidy trwaal instytucja pelna nazwa zalozyciele i w goloe no to sie podpisalem renata beger wyznawcy 50 cent kaczynski giertych ze trwalo od wczoraj do dzisiaj i co udalo im sieo siagnac napsialem ze nic bo nic nei umieli ;p ehhehe a kumpel napsial podpisal sie alfi [ alfons ] ehehhe ze trwalo od 1900r.p.n.e do wczoraj ze powstalo danie w 5 minut no jak babka sie darla na hiscie myslalem ze ***ne ale ze smiechu odsrodka z wami trzeba do psychologa dajcei mi gazete bede czytac to i tak mi zaplaca ta godzine no i ***nelem smiechem poczym wiesia żekła z wami todo psychologa trzeba sie udac hahaha sram na to ale***** matura a i do***ala tekscior iz my nie mówimy jej dzieńdobry a ludzie ktorych oan nei kojarzy zapraszaja ja do klubów i na rózne inne napoje by porozmawiac zaczepiaja na ulicy se mysle a co mnei to ****a interesuje a co najlepsze meiszka centralnie naprzeciwko mych okien ;/tyle ze z 300m dalej ehhe i jest taka wredna ze jak kiedys cos poprawialem i se wyszedlem na chwile odpoczac posiedziec na lawce z kumpela to na nastepny dzien jak mnie pytala i neiwiedzialem czegos to powiedziala aaaaaaaa to nei trzeba bylo siedziec od 20-30 do 21-30 na lawce myslalem ze ***ne i jej wygarnolem a co to pania obchdozi co ja robie po lekcjach i zamknela paszczura za zaden damski***** jej nei przeprosze :P a co ide pic cherbate z miodem bo padne ;/

Zmieniony przez - RynkowskiD w dniu 2006-10-11 17:33:36

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
oj rynek rynek..
a co ide pic cherbate z miodem bo padne ;/
Jak Ty mature chcesz pisać..

Pak taa i na dodatek różowe..



Zmieniony przez - Maniek87 w dniu 2006-10-11 23:34:55

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 423 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9576
heheh

witajcie smyki

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 423 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9576
POLSKA ole ole ole ole

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
Ładnie grali skurczybyki..

To nie byli polacy to byli przebierańcy..!

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 423 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9576
bo sie najedli za duzo pomaranczy

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
ej wiesz może co to jest za pdkład w tej piosence..?
Luniz - I've got 5 on it

Potrzebuje go na gwałt..

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Test :-)

Następny temat

Siłownie

WHEY premium