SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

* * * * Spamerski Post Ślązoków * * * *

temat działu:

Informator ŚLĄSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 411315

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
jeżeli to jest jaiś higlight to zapytaj się w Scenie tam jest taki specjalny temat i ktoś ci na pewno powie. Ja nieznam takiego programu, ale tam ktoś ci może powie

Pozdro

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
jaki to film?
może pomoge
Patrzyłeś może na program Movie Maker? Tam o ile pamiętam można takie rzeczy robić

Zmieniony przez - Maniek87 w dniu 2006-03-29 20:04:30

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1060 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3925
jest taki bardzo prosty program w windowsie nazywa sie "Windows Movie Maker" jak masz XP

*** Mafia Ślązaqf ***

"...a ch*** warci tyle ile cisza w eterze.....ciiii....no i lipa frajerze..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1240 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8095
aa juz nie czeba ale i tak zapamientam ten program a jeszcze lepiej bo go mam A generalnie chodziło mi o muzyke
"Clint Mansell - Requiem for a Dream (Orchestral Version)"
taka powolna i uzywana duzo razy w HL bele jakich. W ogóle to specjalnie zrzuycilem ją na rapida zebyscie sami ją ocenili Bo ja ją uwazam za piekną

Oto link
http://rapidshare.de/files/13928041/_Clint_Mansell__Requiem_for_a_Dream_-_Orchestral_Version.mp3.html

Pozdro

"Gdy Ty Sie Op*****lasz Ktos Inny Trenuje By Skopac Ci Dupe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 564 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6363
do kazdego wiekszego filmu jest robiony OST czyli orginal sound track:] starczy np wpisac w emulu "blade ost" i juz sie nam znajduje sciezka dzwiekowa z kawalkami z pana mada_czosnek_faka
nie bylo mie 3 dni inic sie nie dzialo cos slabo sie starocie chopy

AIM HIGHER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
a Wy Panowie obstawiacie mecze w zakładach bukmacherskich ?

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1240 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8095
a Maniek jo ino w bala lubia grać hehe nic pozatym na mecze nie pacza itp bardziej mnie interesuje MMA i zawody związane z tą formułą czyli UFC, PRIDE i tym podobne

"Gdy Ty Sie Op*****lasz Ktos Inny Trenuje By Skopac Ci Dupe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
kiedyś obstawiałem, ale trudno jest wytypować prawidłowo bo niekiedy to faworyt przegrywa z 2 czy 3 ligowym zespołem i w****ia mnie to, teraz obstawiam K-1 i Pride i tam jest o wiele łatwiej

Pozdro

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
Kuźwa strasznie lubi oglądać np. MMA , Walki w klatkach .. ;]

rulezzz..

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 564 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6363
grom a masz z tego jakas kaske czy nalezysz do grupy osob zgodnie twierdzacych "ze mi sie zwraca!" czyli topiacych cala kase ? uff kutfa trzeba isc na trening...

AIM HIGHER

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Test :-)

Następny temat

Siłownie

WHEY premium