SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

* * * * Spamerski Post Ślązoków * * * *

temat działu:

Informator ŚLĄSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 411409

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
jaguar na czym jechales..?

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2063 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 58169
Preferuje rowery, ale ostatnio byłem zmuszony do korzystania z MPK. Niedługo egzamin na prawko więc będę bardziej samodzielny

2 lajtowe cykle meta prop po 6 tygodni, właśnie kończę ten drugi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
tez walsnie zamierzam podobnie - tylko jakie są twoje odczucia jak spadki - są zaburzenia myslenia tzn"koncentracji"?
trudniej sie bedzie uczyc..?
Ile Cie wyniosl mniej wiecej koszt srodki + odblok (jezeli rozbiles)?

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2063 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 58169
No więc tak. Po pierwszym cyklu - nie wiele przyszło, z 3-4 kg może ciut więcej, trochę lepiej z siłą. Efekty uboczne? Żadnych, może tylko senność na lekcjach - bo brałem gdzieś luty marzec tego roku przed maturą. Aha, i niskie libido. Wydawało mi się, że strasznie zmizerniałem, ale tak nie było na szczęście. Odblok ofcoz był, potem utrzymanie na krecie. Spadki? Nie ważyłem się, ale trochę waga spadła - woda zeszła, siła została, mnie satysfakcjonowało. Potem wspomagałem się Horse power i Hyperfusion przez 2 miechy - siła i masa minimalnie do przodu... Nie narzekam, choć spodziewałem się wiecej po takim cyklu - wiadomo, dzieciak myśli, że rośnie się od samego koksu
A 2 cykl już lepszy. Więcej masy i siły załapałem mimo tych samych dawek. Cykl trwa, siła i waga jeszcze powoli rośnie. To już końcówka z 6 tygodni, w przyszłym tygodniu zaczynam odblok i utrzymanie z krea alkalyn domowej roboty w ramach testu. Jestem zadowolony. Podczas cyklu 0 problemów. Tylko czasem się o 3-4 nad ranem budze wyszczać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
KA robisz ten eksperymet z sodą..?
Jak mozesz to napisz jak to brales chodzi mi o dawki..

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2063 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 58169
Co do ceny, hmm tutaj nikt nie moderuje to powiem ci tylko, że wyszło mnie to ok 300 za sam soczek z odblokiem.
Jak dla mnie taki zestawik to bomba, powtórzę go jeszcze nie raz, co pół roku myślę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2063 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 58169
Ta, spróbuje z sodą.

Dawki:
1-4/5 metax15mg ed
1-6 prop 100mg e3d czasem e2d
i 20 clo na odblok

Oba cykle prawie takie same.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
nie biore, a czy duzo odzywek nie moge nazwac cyklem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2063 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 58169
Albo kuracją?

Ibok nie bierze, on wprowadza do organizmu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
gdzie grom pak dobson adam..??

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Test :-)

Następny temat

Siłownie

WHEY premium