SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

* * * * Spamerski Post Ślązoków * * * *

temat działu:

Informator ŚLĄSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 411133

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
i owłosionej klacie Tomka i o tym, żeby Maniek został modem

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
a niech jest.. ja bym tam nie chciał...

za duzo roboty

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
DON - tobie by się we łbie przewróciło , za dużo zaszczytów jak na rok, doradca, mod hehehehe i tak to nie od nas zależy

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1240 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8095
aa menele jo juz jest

Sorry za moja nie obecnosc ale po zadupianiu na budowie 6 godzin z reka w szynie idzie sie za***ac na ee nie na smierc ani na ***anego zula ino na Pak Mana hehe

Wczoraj musiol uczcic koniec tyg z kumplami i wbili my do Spiża :-] "Prawiczo" impreza byla bo jeszce nie byl w tamtym klubie ale kurva musza przyznac ze tam jest za***isto jazda Wdupili my sie na sala R&B bo za***iste dupy i w ogole fajny klimat :-] po 8 min juz zalapali my dupeczki i byla jazda hehe Pozdro Dla Wszystkich MAfinjnych Mafiozow z Ślązka

Aha tera juz byda spamowol ;-P Nie czytol o czym zescie pisali bo zapewne o jakis ciulstwach bo w tym temacie MADRE ROZMOWY sa zabronione

"Gdy Ty Sie Op*****lasz Ktos Inny Trenuje By Skopac Ci Dupe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
Nareszcie się pojawił

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1240 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8095
no a jak Kurde jeszcze mnei czasami gowa boli bo z impry byli my o 4 rano w doma a jo musiol wstac o 8 i zrobic aeroby w sytli iśc z punktu A do B potem powrot do A hehe

Aha ja imprezie jechalem na "sucho" bez piwa chodz mialem smaka bez zadnych tapsow i innego gowna - nie lubia cpunow wiec i narkotykow

"Gdy Ty Sie Op*****lasz Ktos Inny Trenuje By Skopac Ci Dupe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 564 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6363
a ja robotke zalapalem, pierwsza legalna i zgodna z prawem w zyciu normalny czlowiek pierwsza zarobiona wyplate przepija, a nienormalny (czyt ja) przekoksuje
wlasnie ogladam bmw na allegro taka e30 lub e36 fajna sprawa, obnizona na 15", przypalone wszystkie szyby dala by rade...


Zmieniony przez - Theril w dniu 2006-04-29 11:26:22

AIM HIGHER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1240 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8095
a kaj to robisz ? ? i w ogole to co ci koksy daja ? ? bydzeiusz ino potem po***anie poryty itp :-/ Moze duzy ale zero techniki np w walce. Szkoda mi takich ludzi bo niue lubie koksow ale hehe kazyd robi t oco lubie

"Gdy Ty Sie Op*****lasz Ktos Inny Trenuje By Skopac Ci Dupe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1240 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8095
kurva no nie
ZAro zrobia cherbata do dzbonka zeby byla do picia, posprzatom izba i kutfa ida sie lygnosc bo mnie leb bli po tej imprze - bol glowy przez brak snu po za***istej imprezie w Spizu

"Gdy Ty Sie Op*****lasz Ktos Inny Trenuje By Skopac Ci Dupe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3295 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13533
herbate do dzbanka
czyli bedzie Herbaciany Dzban

*** Mafia Ślązaqf ***

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Test :-)

Następny temat

Siłownie

WHEY premium