SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chce być fessss duży !!! :-)))))))))))) - CIEKAWY POST !!!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12157

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 321 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6731
Siemanko wszystkim mam małe pytanko , chce zacząc brać kox i niewiem jakie mam brać sterydy . zzZobaczćie sobie mój profil. Ale chcę bycbardzo duużym Myślałem nad 20 strzałów deca-durabolin /holenderska 2 ml , do tego 200 mety (rusek) i myslałem jeszcze wziąść winstrol ale niewiem ile? , i coś jeszcze w stylu 10 omki - polfa !!! Proszę o normalne odpowiedzi , a nie w stylu niebierz itp. jestem zdecydowany na 100 % i wiem co robie !!!
Pozdrawiam wszystkich z forum !!!!

Fruuuuu

Fruuuuu

"Aby żyć , trzeba walczyć !"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 391 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2301
Dj Arco nie do końca uwież mi że to co weno napisał tyczy się wszystkich koksow i ludzi. Po 4 tabletkach mozesz spokojnie odlozyc towar i uwiez mi jesli nie jestes zaawansowanym sportowcem nie cwiczysz min 4 lata cięzko to nie lap sie za to. Pozatym aby utrzymać masę po cyklu musisz wydac naprawde mase kasy na odrzywki. A co do twoich receptorow to jak zarzucisz teraz towar to pozniej juz bez koksu bedzie ci naprawde ciężko rosnąć. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DRESONATOR VITALMAX TEAM
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1280 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20627
jak dla mnie bomba pa tekiej dawce będziesz napewno duży
ale dożuciłbym do tego jeszcze 20 teści 10%
a winstrol to z 30 strzłów powinno wystarczyć
pozdraiwa DRESONATOR

DUZI MAJĄ LEPIEJ

HARDCORE STYLE --> VITALMAX

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! [www.atleta.pl] 
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

--- VITALMAX TEAM ---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
EXTRA JESZCZE WIECEJ CO TAK MAŁO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
CHŁOPCY Z CHORZOWA SĄ DUŹI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
POTRZEBUJĄ MEGA DAWEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BICEPS DO GÓRY
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6210
Napisałes w profilu ze interesuje Cie twoja dziewczyna -i zeby nie pisac Ci zeby nie brac bo i tak weźmiesz -wiec mam dla Ciebie rade kup jej dobry
wibrator z zapasem baterii na poł roku bo po tych ilosciach sterydów jakie podales ze chcesz zapodac sam niewiele bedziesz mógł jej zrobic.
,

marcopolo

marcopolo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 321 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6731
Chłopie , ja mam taką pałe że po dawce 2 razy większej bedzie jej lepiej niż kiedykolwiek . Pytam o sterydy nie o laske !!!! prosze o odp . Dzięki

Fruuuuu

Fruuuuu

"Aby żyć , trzeba walczyć !"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1258 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 55306
po co chcesz tak drastycznie przytyc na masie , nie myslałes o miesniu lepszej jakosci w granicach 4,5kg jestes mlody masz czas by zrobic z siebie kawal chłopa i nic poza tym!!

DZIEKI Z WSZYSTKO

3 mechy bez treningow!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 321 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6731
To podaj mi jakiś cylk warty rozpatrzenia

Fruuuuu

Fruuuuu

"Aby żyć , trzeba walczyć !"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1258 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 55306
polecił bym ci takie srodki jak;DECA+PROPIONICUM+WINSTROL TABS.LUB AMP.oczywiscie nie musisz brac wszystkich naraz tylko poprostu zrobić jakąs kombinacjeNP;DECA + PROPIONICUM i tyle.Ja na tym zrobiłem 6kg suchego miecha (bo widocznie trafiłem na oryginalną DECE)

DZIEKI Z WSZYSTKO

3 mechy bez treningow!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 321 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6731
Nie jestem zbyt obeznany na temat koksu opisz mi jakiś cykl doładnie co i jk i jakie ceny ! dzieki bardzo sog for you !

Fruuuuu

"Aby żyć , trzeba walczyć !"

Fruuuuu

"Aby żyć , trzeba walczyć !"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 933 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14182
Wez to wszystko a nie dosc, ze bedziesz duzy to jeszcze slawny! Do televizji Cie zaprosza! Cos mi sie widzi, ze takie programy jak "rozmowy w toku" zawsze znajda "wode na swoj mlyn"...

Sluchaj FRUGO:

1) najpierw zacznij cwiczyc - powod - bez treningu nie urosniesz
2) jednoczesnie naucz sie odpowiednio jesc - powod - bez jedzenia masy nie zbudujesz
3) potem zacznij i naucz sie stosowac suplementy - powod - daja swietne efekty
4) trzymaj tak przez 2 lata - powod - dzieki temu wyprodukujesz odpowiednia ilosc receptorow androgennych ktore "odbiora" podany w przyszlosci towar
5) po 2ch latach harowy o ile wytrzymasz bedziesz 10-15kg ciezszy (wiem co pisze - to jest jak najbardziej mozliwe) i 10-15 razy madrzejszy (to chyba tez ) jesli zdecydujesz, ze taki przyrost to jednak zbyt malo i masz ochote na dalsza zabawe, zglos sie do mnie i przypomnij mi ten post - powod - rozpisze Ci takie cykle ktorych nie zapomnisz do konca zycia a wyniki bedziesz bral za cuda - ale wtedy bedziesz juz w stanie uwierzyc, ze nie towar to spowodowal a twoja wiedza na temat swojego organizmu, dieta, trening i suplementacja ktore koks po prostu "podrasuje", dopiero wtedy bedziesz gotowy rozmawiac o dopingu a twoje cialo odbierze go i wykorzysta odpowiednio...

P.S. zdecydujesz jak chce - z tego co napisales - juz jestes zdecydowany, wiec podam Ci tylko jeden jedyny powod dla ktorego teraz jeszcze niewarto:

Nie bede Ci opowiadal i trul o bezplodnosci, roz***anej watrobie i nerkach, wypadajacych wlosach, syfach na skorze bo nie kazdemu sie to zdarza i nie kazdemu przeszkadza.

Jedno natomiast jest prawie pewne - jesli teraz wezmiesz - momentalnie zablokujesz ta bardzo niewielka ilosc receptorow androgennych jaka teraz masz obecnie a odblokowanie ich lub nabudowanie nowych (patrz pkt 4. ) to kwestia paru lat.

Tak wiec pierwszy przedwczesny cykl skonczy sie szybkim spadkiem efektow i ich brakiem pomimo pozniejszego panicznego zwiekszania dawek - co jeszcze pogarsza sprawe. Po czym nastapi zniechecenie i zarzucenie pomyslu (chce byc bardzo duzy) poniewaz bez wiedzy o treningu, diecie i suplementach nie przyjdzie Ci na mysl, ze pomimo takiego bledu mozesz miec przyrosty na sucho.

Na samym koncu zas, prawdopobnie objawia sie jednak uboczne efekty twojej zabawy (bo nie sa to wymyslone przez d****i bajki) a, ze jestes mlody - moga byc szczegolnie mocne - jedz wtedy do tvn i wystepujac w programie o szkodliwosci sterydow zaszkodz nam wszystkim - zszargaj opinie tych ktorzy biora i przestrzegaj matki przed wysylaniem dzieci na silownie - moze i nie bedziesz duzy a twoja niepokonana pala nie bedzie juz tak jurna jak teraz ale bedziesz mogl pochwalic sie kolegom i zaimponowac dziewczynie tym, ze byles w telewizji

juz wkrotce... badzcie czujni... cierpliwosci... dam znac...

Zmieniony przez - X-VENOM-X w dniu 2002-09-26 13:22:38

*****************************
KONDUKTOR W WAGONIE SYPIALNYM
*****************************
...mafia.suple.hardcor.pl...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1258 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 55306
TO JEST 'POST' VENOM SOG DLA CIEBIE) Pozdrawiam

DZIEKI Z WSZYSTKO

3 mechy bez treningow!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki koks nie spada ??

Następny temat

Ważne pytanie o Nolvadex...

WHEY premium