SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

$#^%$GYFGE$^%$@%^R& SPAM!%)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 138767

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234865
yo sezonowcy

ale burza byla w wlkp w nocy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
siema
u mnie też ładnie dawało, pół nocy nawalało
nie mogłem spać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
yo

dawno mnie nie bylo tu...

weekend za***isty mowie Wam...

W piatek sie na***alem

W sobote sie na***alem

Wczoraj..... domyslscie sie

Zycie jest piekne


Ogolnie nie ciekawie bo w sobote sie kumple rozbili autem, obici jak cholera są, poranieni itp

Jechali po piwo, na drodze w miescie mieli 120km/h :/ koles passatem z przyczepa kempingowa wymusil na lewo skrecie, wjechal im w bok, zarzucilo ich obrocili sie ze polecieli tylem auta na przeciwlegly pas, naszczescie nic nie jechalo, scieli smietnik plastikowy, znak, slup betonowy od pradu i kolejny znak, auto do kasacji, pozniej jak bede mial zdjecia auta to wrzuce, auto do kasacji, cala tylnia cwiartka rozbita, urwane kolo z piasta, urwane zawieszenie, drzwi, cale obite auto, skrzynia przestawiona, silnik tez, miska olejowa peknieta, kasacja...

Wszyscy zyją, sa obici, poranieni, jeden kolega ma takiego krwiaka na oku, nic nie widzi, cale opuchniete, drugi nie moze chodzic, ma zbite biodro, siniaka wielkosci malej pizzy na biodrze, reka zbita bark (jego stroną uderzyli w slup, po tym uderzeniu wypadl z drugim kumplem co tez z tylu siedzial przez okno z tylu, slup wszedl prawie do polowy kanapy tylniej...

Brawura *****a ktory prowadzil plus faceta ktory wymusil plus pech i... duzo nie brakowalo a moglo byc tragicznie

Remik

podbij na gg dzis bede caly dzien praktycznie, pod wieczor wejde jakby co kolo 21-23


Faftaq, Peepek

bralem Ester, bralem mono i powiem Wam ze roznicy poza wiekszym wydatkiem kasy - nie zauwazylem... nawet mono zbiera lepsze recenzje u mnie niz CEE

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Elo wszystkim, wróciłem z wyjazdu i wkońcu zawitałem, nie wiem jeszcze co mam robic na tym sfd, taki rozproszony jestem

faftaq dawał już foty? powiedział, ze jakąś zrobi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
powiem Wam ze jak sie opalilem to łapa i barki wygladają lepi







2:37

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
hehe no to dobrze ze zyja 7, bo tak malo brakuje by ktoś stracił życie na drogach.


No wiem ale z Bicem moze mi sie uda :)


Faftaq nie dał, wstydzi sie nas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siema
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
siema ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ch**owy dzien, humoru brak, znowu mi lusterka wyrwali w aucie i atrape chlodnicy;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
Russell

pod blokiem?

s****ysynstwo ...!

ZAinwestuj w garaz jak sie da...

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

L-Karnityna

Następny temat

aminokwasy -> BCAA

WHEY premium