SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

### FAQ : MIESNIE BRZUCHA ###

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 35956

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 239 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8144
Czyli skłony z ugięciem lędzwi są lepsze dla brzucha od krótkiego spinania? Mam tylko taki problem, że od pełnych skłon.ów boli mnie kręgosłup w odcinku lędzwiowym właśnie. Ja też zastanawiam się nad 1 treningiem tygodniowo z obciążeniem (intensywnie) dla m. brzucha, ale ciężko mi się przemóc, bo zawsze przyjęte było żeby brzuch robić 2-3 razy. Ale może to mit?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Czyli skłony z ugięciem lędzwi są lepsze dla brzucha od krótkiego spinania?

ZAUWAZ ZE KROTKIE SPINANIE OZNACZA NIEMAL BRAK OPORU, TO TAK JAKBYS ROBIL SZRUGSY SZTANGIELKAMI KTORYCH UZYWASZ DO BOCZNEGO UNOSZENA STOJAC.

Mam tylko taki problem, że od pełnych skłon.ów boli mnie kręgosłup w odcinku lędzwiowym właśnie.

DLATEGO W POZYCJI STARTOWEJ POWINIENES MIEC NOGI UGIETE I JUZ UNIESIONE WZGLEDEM BIODER. POWINIENES LEZEC NA PLASKIM PODLOZU (MATERAC/PODLOGA/PLASKA LAWKA DO WYCISKANIA ) . RUCH INICJUJ GWALTOWNYM SPIECIEM BRZUCHA, POZNIEJ PED NIECH WYKORZRSTAJA ZGINACZE BIODER.

O WIELE BEZPIECZNIEJSZE I FEKTYWNIEJSZE JEST UNOSZENIE KOLAN W ZWISIE Z OBCIAZENIEM OCZYWISCIE....

Ja też zastanawiam się nad 1 treningiem tygodniowo z obciążeniem (intensywnie) dla m. brzucha, ale ciężko mi się przemóc, bo zawsze przyjęte było żeby brzuch robić 2-3 razy. Ale może to mit?

KAZDY MIESIEN MOZESZ CWICZYC 3 , 2 , 1 CZY NAWET 0,8 RAZA W TYGODNIU.
TYLE ZE TRENINGI BEDA W KAZDYM PRZYPADKU INNE.

MOZESZ NP CWICZYC BRZUCH RAZ CIEZKO A RAZ LEKKO.

CO DO TLUSZCZU NA BRZUCHU... BIEGAJ, ROB PRZYSIADY I CIAGI W MEGA ILOSCIACH... NO, MOZE JESZCZE PODRZUTY...

POZDR

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moje spostrzeżenia:

Długo nie mogłem wyrobić dołu brzucha. Rok temu męczyłem się sporo, zszedłem poniżej 13% bf, ale dalej dół był niewyrobiony...

Teraz po miesiącu robienia ciągów i przysiadów mam świetnie wyrobione dolne partie mięśni brzucha , wcięcia na dole lekko widać nawet teraz gry mam ok. 15%bf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
eee.. niezle....

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 248 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4210


A oto moj brzuszek;] Prosze o wlasnie opinie na jego temat. Nad czym musze jeszcze popracowac. Thx z gory
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Najprawdopodobniej nad skosnymi brzucha.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 248 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4210
Hmm skosne...
A o prostych sie ktos wypowie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Jak chcesz sie pochwalic to:
https://www.sfd.pl/Galeria_Zdjęć-f126.html 

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1090
Witam, zaczynam przygode z siłką i będę ćwiczył 3x w tygodniu we wt: klata, biceps ; czwartek: nogi, barki ; sobota: grzbiet, triceps. Do tego dochodzą mi treningi w piłkę 2x w tygodniu po 2h, ale to jest mało męczące i w dni bez siłki aerob na arbiterce. Kiedy mogę wrzucić tutaj trening na brzuch?? Może w każdy dzień bez siłki po lub przed orbiterce?? Jaki trening zastosować dla początkującego? Może szóskta Weidera??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
HOOYOWY PODZIAL TYGODNIOWY!!

https://www.sfd.pl/temat305583/ - BRZUCH W DNI BEZ SILKI.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

### FAQ : UGINANIE STOJAC / "NA BICEPS" ###

Następny temat

FBW prosze o ocene

WHEY premium