SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

### FAQ : MIESNIE BRZUCHA ###

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 35948

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4357
@Wodyn
A ile serii robic na brzuch, jeśli chcę go robić z ciężarem? Robilem ponad 2 miesiące co 2 dzień ABS z filmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Tak jak z innymi cwiczeniami zalezy od cwiczenia i obciazenia w nim.

Robienie brzucha z obciazeniem jest nieco dziwne.. nie wolno tez przeginac kregoslupa..

Ogolnie radze wybrac 1 cwiczeie i zrobic nim 7-10 serii po ok 10-15 powt nie dochodzic do wymuszonych powtorzen. ciezar moze sie zmieniuac z serii na serie.

Tygodnie regeneracyjne tez wchodza w rachube...

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1307
Masz tu lepsze zdjęcia Wodyn, a wogóle przecie nie moge ćwiczyć oprócz a6w i ABS II i treningu domatora i ekspandera nic więcej bo mam 14 lat(a jak robiłem te zdjęcia nie ćwiczyłem teraz wyglądam troche lepiej), ale brzuch pozostał taki jaki był we wakacje. Jestem taki chudy bo cała moja rodzina jest chuda(uwarunkowania genetyczne)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1307
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Na domatorszczyznie da sie dorobic czegos tam.. ale musisz miec wiecej wiedzy niz ci z silowni niestety... oni maja ciezary...

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1307
,,ale musisz miec wiecej wiedzy niz ci z silowni niestety... oni maja ciezary..."Wodyn chodzi ci o młodych na siłowni(13-16)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Chodzi o to ze trening na ekspanderze i waga walsnego ciala , a ogolnie w warunkach domowych to ciezka sztuka!

Zeby ruszyc miesnie do wzrostu bez sztang potrzebujesz na prawde sporej wiedzy.
Nie mysl ze serie pompek sie umywaja do wyciskania ciearow. Na poczatek moga byc, ale tylko na sam poczatek...

Wiek ma niewiele do wiedzy.

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2006-12-14 15:10:09

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1307


Wodyn ja chce dojść do takich ciężarów na ławeczce. Są one chyba dobre jak na mój wiek. Dobra i wkońcu zakończmy tą rozmowe bo wykracza poza temat artykułu powoli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Bedziesz musial dokupic sporo zelaztwa zanim bedziesz mogl sie dobrze przypakowac! Tak ze 100kg na poczatek, hehe

Ale ok, konczmy...

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1307


Czy po tamtym przedstawionym planie na brzuch będą takie efekty jak ma Thiago 2(taki jak on brzuch). A co to tamtej ławeczki to są to ciężary które są dobre tla mojego wieku, a 100 kg i 15 lat to nie jest dobre połącz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

### FAQ : UGINANIE STOJAC / "NA BICEPS" ###

Następny temat

FBW prosze o ocene

WHEY premium