SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vv /dziennik / czas pokaze :>

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50924

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 978 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10175
Machnij sobie naleśnika

jeszcze zeby ktos go zrobil i podal to bym oszamala a tak zababrac pól kuchni dla jednego placka...nie chce mi sie

a wiec teraz w ten "piękny i słoneczny" dzień ... czas ruszac odwłok i jechac sie pocić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Co do nalesników zapraszam do mnie

Mam dzis ze "srem"
Czekamy na wypiske

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 978 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10175
Co do nalesników zapraszam do mnie

nie kuś...nalesniki moglabym jesc 24/7

TRENING - zaczne ze bylo > ( beda 3 pytania uprzedzam )
a wiec:
malo nie zasnelam za kierownica jak jechalam....pogoda widac na mnie dziala niekorzystnie
checi srednie byly, ale cielsko ruszylam.
-Biceps ladnie poszedl, ale (tu 1 pyt.) modlitewnika niecierpieeee i czym to moge zastapic - sztanga lamana machac na stojaco?
-hantle (progresja i dont know czy mozna ) 7.5kg x 10 8.5kg x 8 i machnelam 10kg x 6 przy malej pomocy kolegi przy ost powt. I tu 2 pytanie: jak mam zwiekszac ciezar z treningu na tydzien (tzn.starac sie) to moge stosowac powtorzenia "oszukane" (szczegolnie w koncowce z czyjas pomoca) czy tak zebym sama machala do konca?
-wyciag jak to wyciag 4 kafle byly

Tric: tutaj zaczelo sie zle dziac
nie dalam rady jednoracz robic (nie wiem co sie dzialo..moze ten slaby dzien sie trafil ) to 2 rekami hantel 12,5 wzielam i zrobilam...(wczesniej szlo wiecej)
ale z zapalem podeszlam do pompeczek co skonczylo sie kleska...zrobilam 2 serie z 15kg talerzem na nogach..chcialam robic 3, ale zesztywniala(?) mi prawa reka - tzn. takie jakby 'mrówki mi chodzily, slabsze czucie i nie mialam sily zrobic 3 serii i tu 3 pytanie - co to do cholery bylo ?w tamtym tyg mialam podobnie (tez w czasie pompek), ale pomachalam chwile łapa to wrocilo do normy wszystko i dodam ze TO minelo dopiero po aerobach...(magnezu potasu mi nie brakuje bo 'żre' aspargin)
-mimo dziwnej reki zrobilam brzuch ladnie
-aeroby 40 min wytrzymalam, ale tetna 170 nie dalo rady zlapac chyba za slabe cisnienie dzis + ze nogi jak z waty.. zakwas z poniedzialku ?

i z nerwow 'zgrzeszylam' 2 kosteczki czekolady zjadlam teraz

Zmieniony przez - vv w dniu 2008-07-25 20:53:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 675 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6397
AD.1

hantelkiem o kolanko

AD.2

mysle ze lepiej zebys przyzwyczaiła mięsień do ciężaru i poczekała z dokładaniem

AD.3

nie jestem znawcą ale wchodzi w gre jakas zła pozycja? maybe :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ad 2 rob dokladnie, nie machaj i nie oszukuj, a progresje rob kiedy mozesz, czyli kiedy na trningu bedziesz mogla poprzednim ciezarem zrobic wiecej powtorzen niz wczesniej robilas.
ad3 czy przeskoczylo ci cos w łokciu wczesniej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 978 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10175
nie jestem znawcą ale wchodzi w gre jakas zła pozycja? maybe :>

ee raczej prawidlowo.. 'stado chłopa' mnie pilnuje to by sie darli jakby cos nie tak bylo...poczekamy do nast tyg jak sie powtorzy to sie wtedy zmartwie
...
Napisał(a)
Usunięty przez obliques za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 978 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10175
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 978 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10175
Obli skasuj 1 posta bo 2 wskoczyly

w łokciu raczej nic nie przeskoczylo, tylko wczoraj lekko mnie pobolewaly przy barkach...moze jakies przeciazenie? i jakis ucisk na nerw?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
cos w ten desen , najprawdopodobniej, pokrec sobie lokciem, pomasuj go ponaciagaj, jezli bol bedzie sie powtarzac odpusc sobie jego obciazanie na jakis czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 978 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10175
mi to zawsze wszedzie w stawach strzelalo

moze kupic jakis dobry specyfik na stawy? bo narazie glukozamina tylko jest...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o poradę - trening na masę w domu,

Następny temat

MASS - Ziomulek

WHEY premium