SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cząstka/akcja 40-stka

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105345

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i ładnie
Ile nam tu jeszcze zostało tygodni na zerowym do ustabilizowania się?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
Martucca
No i ładnie
Ile nam tu jeszcze zostało tygodni na zerowym do ustabilizowania się?


w sumie to 2,5 tygodnia łeb mnie dziś napier... nie mam siły nawet pisać

Zmieniony przez - czastka w dniu 2011-12-01 09:06:52

Zmieniony przez - czastka w dniu 2011-12-01 09:07:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 370 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2427
Pytam, bo mam znajomą haschimotkę. Kładzie się spać o 20, wstaje o 10. I nie wskazane są jej owoce morza ze względu na... jod? Mam nadzieję, że mi się nie pomieszało. Może cierpi na coś jeszcze i stąd ten jod, ale raczej chodzi o tarczycę, a właśnie jej dotyczy haschimoto, prawda?

Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier**lać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
też mi się obiło że przy haschi unikać jodu, haschi to przewlekeł autoimmunologiczne zapelenie gruczołu tarczycy. Ze spaniem miałam problem na początku mojej przygody z choroba , wtedy nie miałam jeszcze leków. Po doborze odpowiedniej dawki hormonów Twojej koleżance powinno to przejść. Pozbyłam się wypadania włosów, senności, dołów (jeszcze czasem mnie dopadają), pozostała skóra w kiepskim stanie, problemy z koncentracją i pamięcią no i waga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965
czastka,jako również hashimotka wtrącę Ci się do dziennika
teorię o jodzie słyszałam nie wiem na ile jest to zgodne z prawdą, śpię mniej niż zalecane 8h dziennie, ale jest to spowodowane nawałem pracy, zajęć na uczelni, kiedy byłam niewyrównana cierpiałam na bezsenność w nocy ale w dzień senność dopadała mnie nie często.

no i powodzenia ,czasteczko, już masz na koncie pare sukcesów, ładnie zaczeło lecieć już na czystej misce a po wprowadzeniu aktywności może być już tylko lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
muszę się bardziej ogarnąć z wrzucaniem dziennika, zaległości

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy zestaw ćwiczeń dla DZIEWCZYNY

Następny temat

chanel86, próba nr2

WHEY premium