SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bugi24 - Lato 2013: Dieta, Trening, Trec...

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 63111

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Dzisiaj żarcie było ok, w szkole miałem czas na to żeby spokojnie wciągnąć żarcie z dwóch pojemników także bilans utrzymałem bez problemu a nawet jest troche więcej kalori. Dzisiaj na kolacje wejdzie ta szynka w drodze wyjątku bo zapomnaiłem pierś rozmrozić a twarogu niemam także będzie to jakaś odskoczna od codzienności ale tak jak mówię to wyjątkowo dzisiaj. Rozpiska:








Filmik z dzisiejszego treningu. Dzisiaj dopyerdalałem obciążenia ile się dało w każdym ćwiczeniu


Obciążęnie w poszczególnych ćwiczeniach:
Wiosło: 60/65/70
Wyciąg: 60/65/65
Łamana: 25/30/30
Młotki: 12/17/17

Zmieniony przez - bugi24 w dniu 2012-11-28 19:51:23

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4488
Nie wiem czemu ale mam przeczucie że coś nie możesz się doczekać do podsumowania i sobie dorzucasz kcal na własną rękę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Oraz dzisiaj mama zakupiła mi dwie takie rzeczy, mogę to zjeść / wypić?

SOK:
53 kcla
Białko 0,5 g
Węgle 13 g
Tłuszcze 0,1



I taka sałatka do szkoły:







Skład sałatki:
kapusta pekińska, pierś z kurczaka, marchew, kukurydza, papryka, ogórek, cebula, sos majonezowo ziołowy, musztarda, przyprawy. abeli z kaloriami niema...


Krymin co do tych kalori to jakoś tak dzisiaj wyszło i gdybym chciał utrzymać ten bilans na poziomie 3100 to musiał bym odpuścić kolacje a wtedy chodził bym głodny... ale z drugiej strony mam teżchęć na podbicie tych kalori bo myślę że w tym leży problem ale narazie nie będe tego robił tylko poczekam na dezycję modów

Zmieniony przez - bugi24 w dniu 2012-11-28 20:04:33

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Sok bez problemu wpiszesz bo masz podane wartosci ale ta sałatka to słabo, kij wie ile majonezu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 443 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5403
Daj se z sokiem spokój, to jest reakcja łańcuchowa poprzez funkcje nienasycenia.
W każdym razie po wypiciu jego będziesz miał wspomnienie i tylko wspomnienie jaki on był pyszny, i krok w tył.

"Zwycięzcy sie nie poddają, A ci co się poddają nie zwyciężają"

"Jedyny łatwy dzień był wczoraj"

"Odważni zwyciężają"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Sok jednak wypiję, zawsze jest to jakaś odskocznia od codziennego picia wody, napewno nie będe do tego wracał jaki on był pyszny i sięgał po więcej także chyba sobie pozwolę
A z tą sałatką to niewiem, kurde że też nie mogli podać tabeli...

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
nie zjesz to nic ci się nie stanie, za te cene lepiej było kupić 5x tyle kury co tam jest i ogórka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Sam bym sobie nie kupił tylko mamuśka sprezentowała... Może jutro bym dożucił troche piersi do tego i wciągnął w szkole

Jakby miał ktoś jakieś nowe przepisy to dawajcie bo teraz cisnę tylko na kura + kasza/ryż/makaron i warzywa a jakby ktoś miał inną opcję na posiłek do szkoły to było by git. Robiłem troche tych co podawali ludzie z forum i Faftaq ale niektóre mi nie podeszły

Zmieniony przez - bugi24 w dniu 2012-11-28 20:27:35

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Ten sok to sam cukier. Sałatka cholera wie co to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 386 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9105
Zrób sobie taką sałatke sam dajesz pekińską , pierś z kurczaka w curry przesmażasz, pomidor, czerwona cebula, kukurydza + jakiś sosik z jogurtu naturalnego i ketchupu albo bez sosu .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CROSSFIT 5 podciagniec 10 pompek 15 przysiadow

Następny temat

Gora/Dol + CF! - Redukcji star!

WHEY premium