SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szajba,Konkurs Krata Na Lato 2017

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 97339

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
A to witamy w gronie suunciarzy. Powinniśmy się pozdrawiać na ulicy jak kierowcy saabów czy merców 124 :)
1

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
shadow78
A to witamy w gronie suunciarzy. Powinniśmy się pozdrawiać na ulicy jak kierowcy saabów czy merców 124 :)


Jeśli będzie działał tak jak mój pas suunto to sobie bejsbola sprawię do pozdrawiania

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Mało czasu ostatnio, wszystkim gdzieś się spieszy, mnie również :/

Trening
UPPER BODY

Rozgrzewka - 10 minut

Wyciskanie na płaskiej - 77kg - 10x5
w superserii z
Podciąganie podchwytem - CC+6kg - 10x5

Wyciskanie zza karku stojąc (start z gleby) - 47kg - 10x5
w superserii z
High pull - 47kg - 10x5

Uginanie naprzemienne z supinacją - 14kg - 3x10
w superserii z
dipsy - CC - 3x10

Unoszenie sztangielek w opadzie - 9kg - 3x12
w superserii z
Unoszenie sztangielek do przodu - 9kg - 3x12

Rozciąganie - 10 minut

Komentarz do treningu
Dwa ostatnie zestawy mnie dobiły
Oczywiście nie byłbym sobą gdybym testy suunciaka przeprowadził zgodnie z jego "typowym" przeznaczeniem. Przeżył siłownię to i bieganie przeżyje. Dobra nowina to taka iż póki co działa.

__EDIT__

Póki pamiętam. Przerwy w powyższym treningu pomiędzy superseriami 90 sekund. Jutro muszę pobiegać.






Zmieniony przez - _Szajba_ w dniu 2017-04-12 22:39:00

Zmieniony przez - _Szajba_ w dniu 2017-04-12 23:30:33

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12144 Napisanych postów 30554 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131112
Fajny trening
Te opcje zegarka również - wszystko policzone i redukcja z regeneracją pójdzie jak ta lala!
Nic nie będzie oddane przypadkowi (poza kalorycznością pożywienia - no chyba, że tam też wszystko poważone i z wiarygodnych źródeł )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
_Szajba_
Jutro muszę pobiegać.


Ale dlaczego muszę? Nie bądź profanem, biega się z uśmiechem na ustach, a czeka się na to z radością w sercu :)

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na movescount juz gratulowalem ale i tutaj napisze: gratuluje dolaczenia do grona suunciarzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
ojan
Fajny trening
Te opcje zegarka również - wszystko policzone i redukcja z regeneracją pójdzie jak ta lala!
Nic nie będzie oddane przypadkowi (poza kalorycznością pożywienia - no chyba, że tam też wszystko poważone i z wiarygodnych źródeł )


Trochę zmodyfikowany zgodnie z Twoją opinią
Zamiast łączyć wyciskanie stojąc w superserię z wyciskaniem wąsko, połączyłem z high pullem i całość mogę wykonać nie wypuszczając sztangi z dłoni.
Zegarek fajny, ale opcja regeneracji trochę przewartościowana. Dieta utrzymana, choć dwa kilo mi przybyło. Pewnie woda i glikogen.

shadow78
_Szajba_
Jutro muszę pobiegać.


Ale dlaczego muszę? Nie bądź profanem, biega się z uśmiechem na ustach, a czeka się na to z radością w sercu :)


Źle się wyraziłem Muszę pobiegać z uśmiechem na ustach i czekam na to z radością w sercu. W końcu lubię taplać się w błocie i biegać w deszczu

novyneo
Na movescount juz gratulowalem ale i tutaj napisze: gratuluje dolaczenia do grona suunciarzy


Oby zmobilizowało mnie to do czegoś więcej niż tylko rzucenie fajek. Na movescount już podziękowałem

Jak to się mówi, sikor, sikorem ale jedna sikorka wiosny nie czyni. Zegarek za mnie nie pobiega i siadów nie zrobi, także bez pitu pitu trzeba zapier.... trenować

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Słuszna uwaga, sukcesów zatem i oby sprzęt się jak najdłużej sprawdzał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Na ale nie byłbym sobą gdyby całkiem bez pitu pitu się obeszło.
Kartka z kalendarza
Jakże różne somatotypy reprezentujemy ja i Fans na swoich kartkach



1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12144 Napisanych postów 30554 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131112
To Ty?
Z gitarą akustyczną i to w takiej pozie (rockowej)!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs " Krata na Lato 2017"moduł III str 26

Następny temat

drazekm - Konkurs Krata Na Lato 2017

WHEY premium