SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Filip 17 lat/77kg/177cm wzrostu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9129

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Wuchta34 z działu Galeria Zdjęć.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 417 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5493
Witam, mam na imię Filip, trenuje na siłowni od kwietnia 2010 roku. Moim Celem nie była jakaś niesamowita masa ale raczej sportowa sylwetka:P a foty wrzucam żeby wysłuchać opinii na mój temat:P







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 417 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5493
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2111 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34922
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 417 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5493
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 417 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5493
komentowac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 417 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5493
tak myślałem że ktoś bedzie mial sugestie do mich barków/pleców:P wiem że nie widać ich nie wiem czemu ale siła jest:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 692 Wiek 113 dni Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20578
barki doj**, reszta estetycznie całkiem. mysle ze osiagnales swoj cel ;] sog

I jeśli nie jesteś tym, kim chcesz być, nie szukaj winy w innych. Tak robią tchórze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 417 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5493
Nie mam foto kiedy zaczełem wogóle chodzić na silke ale mam takie po 2 mies.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 460 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21538
Własnie tez dążę do czegoś takiego jak ty masz teraz Jaki staż?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 679 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8638
masz krzywe nogi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
policz sobie trys.... sylwetka calkiem mila dla oka jak sam powiedziales plecy slabe ale barki to maciupkie sa nogi mi sie podobaja choc nie za duzo widac :)

Let's do IT

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy styl odżywiania

Następny temat

Prośba o korekcję diety redukcyjnej

WHEY premium