SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening 3 lata ocena

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16085

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 322
Witam wszystkich od pewnego czasu zastanawiałem się nad wrzuceniem paru fotek i postanowiłem to zrobić
trenuje 3 lata praktycznie be przerw w treningu chyba że na regeneracje.
Jestem ciekawy co sądzicie o mojej sylwetce zapraszam do komentowani oceniania.
Obecnie jestem na masie ważę teraz 76-77kg i zamierzam zwiększyć do około 82 kg
mam 186cm wzrostu 80cm w pasie biceps 40cm przedramię 35cm klata 117cm
udo 54 łydka 40.
Powiem jeszcze jak tam u mnie z siłą klatka 120kg rekord martwy 140kg rekord ale to z przed roku wiosłowanie 115kg tym robię serie przysiady góra 100kg na serie nie przepadam za tym ćwiczeniem,drążek podczepiam do 30-35kg na ostatnią serie 6 powtórzeń mam dosyć silne ręce biceps 60kg na ostatnią serie podobnie triceps 65kg na ostatnio serie 4-6 powtórzeń ale to w dobrym okresie jak jest dużo siły teraz około 55-60kg barki rekord zza kark 100kg a serie 80kg na 8 razy 90kg około 6 razy a teraz parę fotek.








































A to są foty z przed 3 lat czasy gdzie nie wiedziałem co to hantel











Mam pytanie odnośnie moich bicepsów są trochę płaskie czy jak skończę masę i zacznę rzeźbę to czy takie ćwiczenia jak robinie hantlem o kolano modlitewnik robienie prostym gryfem wystarczy żeby go trochę podnieść do góry czy coś innego bo strasznie denerwuje mnie ich kształt.


Zmieniony przez - szyszka9 w dniu 2011-01-28 14:56:20
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2029
jest bardzo dobrze. elegancko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1414 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19755
jak na 3 lata no to słabo. ale ogółem nie jest źle :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3447
myśle że nie jest źle, na razie nic dziwnego że tak to wygląda przy takiej wadze, ale rozumiem że przy takim wzroście ciężko jest robić masę jakąś konkretną. Przyłóż się do miski bo w Twoim wypadku to pasowało by dobić do 90 przynajmniej ;) nie robisz kapturów, to widać na zdjęciach, myślę że powinieneś zacząć bo dysproporcję widać trochę i myślę że wtedy też pare cm w karku pójdzie, bo teraz wygląda tak jakby ci miała głowa odlecieć zaraz heh, fajny bf masz;) hmm co jeszcze myślę że z tym wiosłowaniem to jest coś nie tak 115 jak mówisz że robisz na serię no ok ale może robisz za dużym ciężarem i niedokładnie bo na zdjęciach nie widać grubości pleców za bardzo. A i jeszcze jedno fajnie że robisz ciągi i siady, dla mnie jak ktos ich nie robi to tak jakby wogóle nie ćwiczył. fajnie by było jakby doszło troche cm w nogach bo widać że chude. Pozdrawiam ;)

Zmieniony przez - pentium@ w dniu 2011-01-28 15:32:29

Życie zaczyna się po pięćdziesiątce... w bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 387 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10134
masz dobry BF nie ma co moim zdaniem rzeźby robić :D
może wymiary nie sa zachwycające ale wszystko ładnie ze sobą współgra ;D łap soga !

Niezbędne minimum to dawać z siebie maximum !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 687 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8850
Podoba mi sie :)

Odbji SOG'a

Motocykle to nie wszystko...ale bez nich wszystko jest niczym....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 489 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2864
nie jest źle,nawet ładnie tyko szkoda że ta miednica taka szeroka,trochę psuje wygląd,taki układ kostny,ale sog oczywiście;)

"Dum Spiro Spero"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 864 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42629
Fajna sportowa sylwetka, niezly ksztalt klaty,moze cos z ciebie byc jak nie zmiekniesz soga dam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
60 kg na bica z luźnym ciężarem?
opisz mi jak ty to podnosisz, nie kwestionuję wiarygodności, bo jest to możliwe, lecz ciężko w to uwierzyć
sylwetka taka jak powinna być na 3 lata po przeciętnych treningach.
btw. aPAWEL gdzieś tam pisał, że nie przekracza 60 na bica...

Zmieniony przez - wojtek3578 w dniu 2011-01-28 17:13:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7414
elegancko tylko kaptury mozesz poprawic troche pozdro

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chcieć to móc - Reservist zmagania,

Następny temat

Debiuty 2011 AsweS

WHEY premium