SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SOLARIUM - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 825720

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 63
Czy ktos z was chodzi na solarium w takie upaly??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
dziewczyno przeciez piegi nie szpeca...
kazdy jest inny
jeden ma ciemne wlosy inny rude
jedenk ma piegi inny ich nie ma!!
taka jestes i nie ma sensu na sile tego zmieniac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 157
myślisz ?? nie wiem sama ..wiem ,wiem wychodze na idiotke ale nic na to nie poradze że mam taki charakter i w tym też jest ten jeden punkt "piegi".ty myslisz ze piegi nie szpecą a sama je masz???czy tylko tak mówisz :)spotyka sie wielu ludzi .niektórzy potrafią zrobić ci przykrość a ja to przezywam jak głupia. dzięki za wpis :*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
mam piegi i na nosku policzkach i ostatnimi czasy( a wsumie od lata na ramionach troche) i jakos si enie przejmuje...
znam duzo ludzi ktorrzy cali pokryci sa piegami i jakos zyja...
a zze ktos ci dogryza przez nie moze swiadczyc tylko o jego nie dojarzałosci !!także głowa do góry i nie martw sie ! a jak poszło dzisiaj?bo miałąs cos waznego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
berka1818 przepraszam, ale będe szczery i trochę pospamuję, ale sparawa tego wymaga:
mam wrażenie, ze jesteś bardzo nieśmiałą osobą i za wszelką cene szukasz akceptacji w grupie rowiesniczej ( sorki za słownictwo ale znam się nie tylko na solarium ) znam wiele osob, ktore robia wszystko pod innych i wiez mi, ze nie czuja sie z tym dobrze. kazdy jest inny i kazdy ma prawo zyc jak chce i nie przejmuj sie tak swoim wygladem (piegi to nie koniec swiata) poczytaj sobie ile osob ma problemy z bliznami potradzikowtymi czy trodzikiem (na tym forum) i gwarantuje, ze chcetnie zamieniliby sie na Twoje piegi. Po drugie miałas ochote sie poopalac i wzielo Cie na " raczka" i co z Tego co powiedza kolezanki, one gwarantuje, ze jak przypala sie na solarium sa jeszcze z Tego dumne. Mniej myśl o innych i zacznij zyc dla siebie
Dobra kończę i mam nadzieje, ze chociaż troche Cię podbuduje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
bardzo dobrze ujęte keval
kazdy kto ma tradzik na bank woli miec cale cailo w piegach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
malutka, dzieki
swoja droga nie mam trodziku, piegów i jestem opalony, ale czy to takie ważne, wazne, zeby dobrze się czuć ze sobą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 157
malutka miałam występ .ubrałam sie w koszulce z grubszymi ramiączkami a do torebki włożyłam koszulke na ramiączkach(wrazie jak bym musiała koniecznie ją załozyć) okazało sie ze inna kol przyszla też w takiej(można powiedzieć ze mnie uratowała)to wyglądałyśmy jak dwa odmience pośród grupy tancerek ale chociasz nie musiałam sie wstydzić i ubierać koszulki na ramiączkach.wystep był udany.już mamy zaproponowaną wycieczke do sopotu:) własnie keval chodzi o to że ja mam wielu kumpli ale sama siebie nie akceptuje.dzięki za pocieszenie .wiecie o wiele lepiej sie z tym czuje że ktoś mi w ten sposb pomaga.mója najlepsza przyjacółka dostaje czasem szałau jak ja za każdym razem pytam sie czy mi je widać .nie mam trądziku dlatego moze nie wiem jak to jest .ale nie bede wywoływać wilka z lasu bo jeszcze sie okaże ze go dostane i zaakceptuje te piegi.jestem na takim dziale gdzie mam 22 chłopców i 9 dziewczyn i nie wiem wydaje mi sie ze im one nie przeszkadzają.oczywiście nie wiedza o tym ze mam je na ramionach boostro je zakrywam.czuje już sama teraz że są gorszr problemy niż piegi(których i tak nigdy nie polubie) dzieki śliczne.net mi coś szwankuje dlatego nie wiem czy dojdzie ta wiadomość.3majcie sie .jak bede miała znów jakiś swój "koszmar"to sie do was zgłosze bo naprawde mi pomogliście .:**********
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 157
mam jeszcze do WAS pytanie :> czy to prawda że jek teraz zejdzie mi skóra z tego jak mnie tak mocno przypiekło to kolejnym razem moge sie już normalnie poopalać i nie bedzie mnie to piekło??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
u mnie tak bywało, że jak przesadziłem i chodziła skóra to potem mogłem juz opalac i nie przypiekało.
napewno fajna i z Ciebie dziewczyna wiec sie nie zadreczaj i pokochaj swoje piegi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zęby mądrości?

Następny temat

glupie pytanie :-)

WHEY premium